Закон і Бізнес



176


Вчора, 24 листопада, Пленум ВГСУ ухвалив постанови, в яких роз’яснено проблемні питання вирішення кредитних спорів та деякі особливості розгляду господарських справ, переданих із Донбасу та Криму.

Як повідомляє кореспондент „ЗіБ”, Пленум ВГСУ ухвалив в цілому постанову „Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з кредитних договорів”. Підготовка цієї постанови розпочалась ще у 2011 р.

Крім цього, ухвалено постанову про внесення змін та доповнень до деяких постанов пленуму ВГСУ. Цим документом, зокрема, визначено особливості відновлення втраченого провадження , яке було розпочате господарськими судами Донецької, Луганської областей, АРК чи м. Севастополя

Також Пленумом було прийнято за основу проект регламенту спільних засідань пленумів вищих спеціалізованих судів.