Закон і Бізнес


Німцям нікуди поспішати


№27-28 (1066-1067) 05.07—13.07.2012
1205

Влада Німеччини запропонувала обмежити швидкісний режим до 30 км/год. Тільки головними вулицями країни можна пересуватися зі швидкістю 50 км/год. Таким чином влада планує зменшити кількість ДТП.


Ініціатива належить Партії зелених. Про це пише Focus з посиланням на депутата Михаеля Крамера. Опозиція пропонує зобов’язати німецьких водіїв їздити в містах не швидше 30 км/год. Винятком повинні бути тільки головні вулиці, якими здійснюється основний потік автомобільного руху. Там можуть діяти нинішні правила, якими прописано обмеження швидкості до 50 км/год.

У житлових районах багатьох німецьких міст уже зараз діє запропоноване обмеження. Проте «зелені» хочуть, щоб це правило було прийняте офіційно на федеральному рівні. Які саме вулиці стануть винятком, повин­на вирішувати влада на місцях.

Представник партії ХДС, заступник голови комітету з транспорту в Європарламенті Дітер-Лебрехт Кох підтримав цю ініціативу, пише Die Welt. За його словами, подібні обмеження є сенс увести в житлових кварталах, а також на вулицях з одностороннім рухом, на яких немає виділеної смуги для велосипедистів. Раніше правляча коаліція в Німеччині, в яку входять ХДС/ХСС і Вільна демократична партія, виступали проти будь-якого нового обмеження швидкісного режиму.