Закон і Бізнес


Візити восени рахують

Вересень і жовтень стали рекордсменами із вояжів


Україна і світ, №45 (980) 06.11—12.11.2010
1099

Наприкінці літа МЗС повідомляло, що планується принаймні 5 поїздок Віктора Януковича до зарубіжних партнерів. Скільки ж зу¬стрічей за межами нашої країни провів Президент і скільки їх відбулося в Україні за осінні місяці?


Нагадаємо, що навесні і влітку глава держави здійснив 11 зарубіжних візитів. Віктор Федорович побував у Бельгії, Казахстані, Польщі, США, Франції, Білорусі, Греції, Туреччині і тричі їздив до Росії.
«Оксамитовий сезон» ознаменувався поїздками українського гаранта до Німеччини, Китаю, Бельгії, США, Франції, Литви і до Росії (на форум у Геленджику і зустріч з Дмитром Медведєвим у його резиденції в Тверській області). Тобто якщо у весняно-літній період на один місяць припадало лише по 2 поїздки, то на вересень — жовтень — по 4.
А в Україну до Віктора Федоровича навідувалися: президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, голова ПАРЄ Мевлют Чавушоглу, президент Польщі Броні¬слав Коморовський, глава Словацької Республіки Іван Гашпарович, прем’єр-міністри Канади і Росії Стівен Гарпер і Володимир Путін, а також президенти Венесуели Уго Чавес і Азербайджану Ільхам Алієв.
До кінця року залишається ще два місяці, і в Президента України буде ще багато можливостей для налагодження контактів.

Марина БОЙКО