Закон і Бізнес


Відбулись збори працівників апарату Дніпровського районного суду м. Херсона


752


25.09.2014 року в Дніпровському районному суді м. Херсона відбулись збори працівників апарату.

На зборах було обговорено зміст листа ДСА України №15-4385/14 від 12.09.2014 року «Щодо надсилання електронних копій судових рішень до ЄДРСР» , порядок встановлення дати набрання законної сили в судових документах, які направляються до ЄДРСР. та проблемних питань, які виникають при формуванні звітів про роботу суду.

На зборах було вирішено:

- працівникам апарату прийняти до уваги та до виконання лист ДСА України №15-4385/14 від 12.09.2014 року «Щодо надсилання електронних копій судових рішень до ЄДРСР» та порядок встановлення дати набрання законної сили в судових документах, які направляються до ЄДРСР.

- помічникам суддів до початку звітного періоду зробити попередні формування звітів по суддям для виявлення та виправлення недоліків.

- працівникам апарату вживати необхідні заходи для недопущення помилок при заповненні обліково-статистичних карток