Закон і Бізнес


Помста олігарха?


№39 (1181) 27.09—03.10.2014
1365

На всі банківські рахунки екс-президента країни Михаїла Саакашвілі в Грузії накладено арешт. Колишній глава держави вважає, що таке рішення ухвалене за вказівкою «тіньового» правителя — екс-прем’єра країни Бідзіна Іванішвілі.


«З благословення колишнього прем’єр-міністра Грузії Бідзіна Іванішвілі арештовані банківські рахунки М.Саакашвілі. Тільки прокуратура полінувалася з’ясувати, послугами якого банку користувався екс-президент, і наклала арешт на його рахунки в усіх банках», — написав адвокат екс-президента Отар Кахідзе у Facebook.

Раніше повідомлялося, що Головна прокуратура Грузії наклала арешт на будинки, земельні ділянки та автомобілі, що належать М.Саакашвілі, його дружині Сандрі Руловс, а також його матері та бабусі, пише Інтерфакс.

Сам М.Саакашвілі заявив, що «сьогодні в Грузії порушено головне — країною править... олігарх, який засів у величезному палаці та особисто ухвалює рішення, у кого яке майно відняти і кому що повернути, кого — посадити, а кого — випустити, кого — виключити, а кого прийняти».

Кілька місяців тому Головна прокуратура країни розпочала кримінальне переслідування М.Саакашвілі за обвинуваченнями в перевищенні посадових повноважень і розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.