Закон і Бізнес Олена Дроздова:

Коментарі (3)

0
Костянтин

мені б на місці авторки як спеціалісту права було б соромно писати такі статті. розумні адвокати в цій ситуації мовчать, оскільки "як прийшло, так і пішло". жодна монополія не може бути вічною, а такі штучні - тим більше.

13.11.2019 15:49 Відповісти
0
Сеогій

"ПРАВНИЧА СПІЛЬНОТА"...не смішіть...ЖИРНІ КОТИ, які просто ЗМРІЯЛИСЬ, щоб "бідні миші" самі йшли їм прямо до їх ЗНЕХАБНІЛОГО РОТА... Ніколи за простих людей не думали окрім своїх КАРМАНІВ... Законопрект ПРАВИЛЬНИЙ і повертає КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО громадянину самому, або його представнику ЗАХИЩАТИСЬ в судах від ЗНАХАБНІЛОЇ АДВОКАТСЬКОЇ, ПОЛІЦЕЙСЬКОЇ та ДЕРЖАВНОЇ КОРУПЦІЙНОЇ МОНОПОЛІЇ...Законопроект 1013 про її скасування ПРИЙНЯТИ!

04.12.2019 12:03 Відповісти
0
думка

як кажуть в армії "звание знаний не дает". Наявність адвокатського посвідчення не підстава вважати, що ця особа надає професійну юридичну допомогу. Більшість практикуючих юристів грамотніші від новоспечених адвокатів. Так, що шановна ваша стаття це як про тк, що "кожна жаба своє болото хвалить". А взагалі читайте ст 59 Конституції України. Монополія - це не вільний вибір.

22.10.2019 15:52 Відповісти