Закон і Бізнес Винуватість під питанням

Коментарі (4)

0
Ангел Хранитель

Давно пора!

13.11.2015 19:40 Відповісти
0
Юрий

А мне как юристу интересно - оперативник, следователь, прокурор и судья первой инстанции будут названы публично? Ведь они сознательно совершили преступление сфабриковав дело, испортили человеку жизнь. Я считаю что подобные люди не должны попасть в новую полицию, прокуратуру, суд. Несколько дней назад вступил в силу закон о нац. полиции, интересно когда будут отбирать новых людей в следователи и оперативники? Когда наконец министр МВД запретит показатели под страхом наказания?

13.11.2015 18:25 Відповісти
0
Микола

Та ви що ? Вам також можна спровокувати на продаж наркотиків ? Мене особисто скільки не проси, я на таке не піду, а от ваші поняття законослухняності бачу дуже розпливчасті. Це щось із роду якщо друг попросить пригнути з мосту разом з ним і ви поголилися то це друг винен.

20.11.2017 10:20 Відповісти
0
аванес

протидіяти провокації злочинів - справа чемна. Та тут не вдалось. Мені як юристу цікаво, доколи наші суди перестануть грати ролю такого собі сфінкса, що мовить загадками. З наведеного у статті неясно, чому суд вирішив, що мала місце провокація, а чому - що мала місце фальсифікація. Допоки судді детальнл не обгрунтовуватимуть, які саме факти ними взяті до уваги, якого тлумачення їм надано і чому саме такого - ВСЕ ЦЕ НЕ ПРАВОСУДДЯ, а управлінська діяльність чинуш по судовому відомству.

13.11.2015 23:13 Відповісти