У присутності представників державної виконавчої служби, Служби безпеки, Міністерства доходів та зборів, експертів «Бритіш Американ Тобакко Україна» та ЮК «Ващенко, Бугай та партнери» у м.Луцьку на виконання вироку суду було знищено обладнання, яке використовувалося для нелегального виробництва тютюнової продукції.
Юристи компанії, які діяли в інтересах «Бритіш Американ Тобакко Україна», відпрацювали правові механізми супроводу процесу боротьби з контрафактом від початку досудового розслідування до фактичного знищення нелегального обладнання.
Цей процес є юридично важливим у зв’язку з відсутністю єдиної сформованої практики розслідувань подібних злочинів. Багато кримінальних справ навіть не доходять до суду або ж «розпадаються» в судах. Ті кримінальні справи, у яких таки виносяться вироки, як правило, передбачають лише конфіскацію обладнання, а не його знищення. Це не зовсім відповідає інтересам виробників, оскільки єдиною гарантією того, що машини не будуть використовуватись у виробництві контрафактної продукції в майбутньому, є їх знищення, коментує ситуацію радник компанії.

Матеріали за темою
Amber Law Company - підсумки тижня
09.05.2022
Як приватні виконавці Україну захищають
06.05.2022
GOLAW здобула топові позиції у The LEGAL 500
13.04.2022
Медіація та привабливий ринок — чому Україні варто пригледітися до країн Перської затоки
в„–7 (1565), 19.02—25.02.2022
Приватні виконавці пропонують Мін’юсту створити фонд
в„–6 (1564), 12.02—18.02.2022
У НААУ швидко відреагували на нову позицію ВАКС
в„–6 (1564), 12.02—18.02.2022
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!