Закон С– Бізнес Перший після голови

в„–21 (1111) 25.05—31.05.2013
ФОТО: ІВАН СТЕЦЕНКО

Вища рада юстиції частково визначилась із новим керівництвом. Заступником голови ВРЮ став очільник Ради суддів господарських судів Олександр Удовиченко. На черзі — обрання керівника, яке відбудеться після того, як до конституційного органу призначать нових членів.

Радник Президента Андрій ПОРТНОВ запропонував відкласти обра…

ID: #7072
Радник Президента Андрій ПОРТНОВ запропонував відкласти обрання голови ВРЮ до того часу, доки в колегіальному органі не буде заповнено вакантні місця.

Новообраний заступник голови ВРЮ О.УДОВИЧЕНКО подякував коле…

ID: #7073
Новообраний заступник голови ВРЮ О.УДОВИЧЕНКО подякував колегам за довіру та відзначив, що це рішення — велика честь для нього.

Андрій СОЛОДКОВ (ліворуч), очікуючи на призначення очільнико…

ID: #7074
Андрій СОЛОДКОВ (ліворуч), очікуючи на призначення очільником Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ, спостерігав за виборами керівництва Ради.

На пропозицію довірити обов’язки голови лічильної комісії Се…

ID: #7075
На пропозицію довірити обов’язки голови лічильної комісії Сергію КІВАЛОВУ члени ВРЮ відреагували по-різному. А кандидат узяв самовідвід.

Під час засідання Рада призначила на адміністративні посади …

ID: #7076
Під час засідання Рада призначила на адміністративні посади 73 суддів. Однак через невеликі розміри залу не всі з них потрапили на оголошення рішення.

Серед тих, хто отримав підтримку ВРЮ, — заступник голови Ап…

ID: #7077
Серед тих, хто отримав підтримку ВРЮ, — заступник голови Апеляційного суду Київської області Олег ІГНАТЮК.