Столичні правоохоронці повідомили про підозру посадовиці Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради. Її підозрюють у переоформленні прав власності на майно, яке перебувало під арештом.
Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на МВС.
50-річна жінка обіймала посаду державного реєстратора та незаконно переєструвала квартиру на вулиці Джона Маккейна. Однак на цю нерухомість ухвалою суду накладено арешт у 2018 році і до теперішнього часу не скасовано.
Посадовиця внесла несанкціоновані зміни в автоматизовану систему Державного реєстру прав, на підставі чого було проведено незаконну перереєстрацію прав власності на квартиру, на яку встановлено обтяження.
Згідно з актом про проведення електронних торгів, ринкова вартість квартири становить 1 875 978 гривень.
Правоохоронці повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених двома статтями Кримінального кодексу:
ч. 3 ст. 365-2 - зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги,
ч. 3 ст. 362 несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.
Максимальне покарання передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.

.
Матеріали за темою
В Одесі викрили псевдо-співробітників СБУ
04.12.2023
Як шахраї можуть вкрасти ваш номер телефону
07.11.2023
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!