Закон С– Бізнес Конференція під знаком КПК

в„–11 (1101) 16.03—22.03.2013
ФОТО: ОЛЕКСАНДР ХОМЕНКО

Конференція з нагоди відкриття проекту «Підтримка кримінальної юстиції в Україні» зібрала політиків, чиновників, учених, експертів і правозахисників. Мова йшла про втілення в життя положень КПК й ухвалення нового закону «Про прокуратуру».

Радник Президента Андрій ПОРТНОВ розповів про перші позитив…

ID: #5139
Радник Президента Андрій ПОРТНОВ розповів про перші позитивні підсумки роботи за новим КПК. Джеремі МАК-БРАЙД (ліворуч) згоден з такою думкою.

Європейці, присутні на конференції, відгукувалися про кодекс…

ID: #5140
Європейці, присутні на конференції, відгукувалися про кодекс якрайкраще.

Колишній генеральний прокурор Ірландії Джеймс ГАМІЛЬТОН (пра…

ID: #5141
Колишній генеральний прокурор Ірландії Джеймс ГАМІЛЬТОН (праворуч) уважно слухає українського колегу — заступника Генпрокурора України Григорія СЕРЕДУ. Правда, один вважає, що новий закон «Про прокуратуру» потрібний, другий гадає, що з ним поки мож

Голова Національної асоціації адвокатів Лідія ІЗОВІТОВА задо…

ID: #5142
Голова Національної асоціації адвокатів Лідія ІЗОВІТОВА задоволена тим, що в прокуратури тепер не так багато повноважень, як раніше.

Заступник голови Комітету ВР з питань законодавчого забезпеч…

ID: #5143
Заступник голови Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир ОЛІЙНИК (праворуч): «Дороги назад, до старої редакції КПК, — немає».

За словами в.о. голови Вищого спеціалізованого суду з розгл…

ID: #5144
За словами в.о. голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Станіслава МІЩЕНКА, касаційна інстанція активно роз’яснює іншим судам новели КПК.