За значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю 186 працівників судової системи та суддів у відставці отримали заохочення від Ради суддів України.
Текст рішення, розміщений на офіційному сайті РСУ, друкує видання «Закон і Бізнес».
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
11 серпня 2021 року №32
Щодо заохочення до Дня Незалежності України
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів - голови комісії РСУ з розгляду подань про нагородження відзнаками РСУ Журавської О.В., відповідно до частини дев’ятої статті 56 закону «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів України, затвердженого рішенням РСУ від 30 листопада 2007 року № 118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів України, затвердженого позачерговим Х з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із наступними змінами), Рада суддів
в и р і ш и л а:
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Незалежності України:
нагородити Почесною грамотою Ради суддів:
АЛЬБОЩУ Жанну Вячеславівну — помічника заступника голови Київського районного суду м.Харкова;
АЧКАСОВУ Людмилу Олександрівну — начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Херсонського апеляційного суду;
БАЛЮК Катерину Ярославівну — заступника начальника відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
БАРДАБУШ Валентину Валентинівну — помічника судді Рівненського окружного адміністративного суду;
БИКОВУ Юлію Володимирівну — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
БІБІК Каріне Мігранівну — старшого судового розпорядника Київського районного суду м.Харкова;
БРАСЛАВЕЦЬ Наталію Олександрівну — помічника голови Котелевського районного суду Полтавської області;
БУЛГАКОВУ Наталю Олександрівну — старшого секретаря Київського районного суду м.Харкова;
ВІКТОРУК Вікторію Валеріївну — начальника відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу Окружного адміністративного суду м.Києва;
ВІТЮК Оксану Володимирівну — начальника відділу документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян Окружного адміністративного суду м.Києва;
ГЛОЖИК Василину Василівну — начальника відділу аналітично-статистичної та кодифікаційної роботи Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
ГОГОЛЬ Оксану Василівну — помічника судді Тульчинського районного суду Вінницької області;
ГРИГОРОВА Павла Сергійовича — головного спеціаліста Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
ГРИСЮК Ганну Григорівну — секретаря судового засідання Шостого апеляційного адміністративного суду;
ГУЛЬТЯЄВА Євгена Вікторовича — заступника керівника апарату Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ГУМЕНЮК Наталію Олексіївну — заступника керівника апарату Хмельницького апеляційного суду;
ДІДКІВСЬКУ Вікторію Ігорівну — помічника судді Бершадського районного суду Вінницької області;
ДОБРИДНЮК Ніну Олександрівну — суддю Лисянського районного суду Черкаської області у відставці;
ДУМІНСЬКУ Юлію Володимирівну — начальника відділу діловодства та обліку звернень громадян – канцелярії Херсонського апеляційного суду;
ЗАГИНАЙКА Володимира Ілліча — суддю Господарського суду Дніпропетровської області у відставці;
ЗОЛОТАРЬОВУ Валерію Ігорівну — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
КАСІЯНЕНКА Сергія Юрійовича — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
КІВШИК Ірину Вікторівну — помічника судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області;
КОЛІСНИЧЕНКА Андрія Григоровича — суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці;
КОРНІЄНКА Віталія Валерійовича — помічника судді Хорольського районного суду Полтавської області;
КУНЕЦЬ Вікторію Вікторівну — секретаря судового засідання Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
ЛОМЕЙ Марію Дмитрівну — заступника начальника служби управління персоналом та інформаційного забезпечення Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
МАМОНТОВУ Ольгу Сергіївну — головного спеціаліста Оболонського районного суду м.Києва;
МЕЛЬНИК Світлану Михайлівну — помічника судді Київського районного суду м.Харкова;
МИРОНЮКА Дмитра Миколайовича — керівника апарату Окружного адміністративного суду м.Києва;
МУХІНУ Юлію Вячеславівну — помічника судді Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
НАДРАГУ Людмилу Ярославівну — помічника голови Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
ПОЛЯК Світлану Іванівну — помічника судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області;
ПОНОМАРЕНКО Антоніну Сергіївну — помічника судді Подільського районного суду м.Києва;
ПУЗАНОВА Сергія Юрійовича — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
РЯБЧЕНКО Альону Анатоліївну — провідного спеціаліста відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Херсонського апеляційного суду;
САМАРДАК Світлану Сергіївну — помічника судді Тульчинського районного суду Вінницької області;
САЦЮКА Віталія Васильовича — помічника судді Ковельського міськрайонного суду Волинської області;
СЕМЕНЮК Інну Анатоліївну — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
СОЛОМАШЕНКО Аллу Олександрівну — головного спеціаліста відділу управління персоналом Херсонського апеляційного суду;
СТОРОЖУК Тетяну Євгеніївну — секретаря Оболонського районного суду м.Києва;
ТИМЧУКА Івана Михайловича — заступника керівника апарату Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
ТРЕТЯКА Олександра Петровича — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
ФІЛЮК Аліну Миколаївну — помічника голови Хмельницького апеляційного суду;
ШЕВЦОВУ Валентину Григорівну — суддю Апеляційного суду Херсонської області у відставці;
ШКАРПІТУ Ію Карлівну — помічника судді Оболонського районного суду м.Києва;
ЩЕРБАК Юлію Василівну — суддю Олександрівського районного суду Донецької області у відставці;
ШУМИЦЬКУ Наталію Олександрівну — начальника відділу з узагальнення судової практики, роботи зі звернення громадян та доступу до публічної інформації Дніпропетровського окружного адміністративного суду
нагородити грамотою Ради суддів:
АЗЬОМУ Євгенію Юріївну — начальника фінансового відділу Господарського суду Дніпропетровської області;
АНДРЮЩЕНКА Вадима Сергійовича — головного спеціаліста Первомайського міськрайонного суду Харківської області;
БІЛАНА Олега Васильовича — помічника голови Господарського суду Дніпропетровської області;
БІРЮК Юлію Олегівну — помічника судді Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
БОДНЮ Дениса Володимировича — помічника голови Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
БОЧКАР Олену Миколаївну — помічника судді Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
БОБИКІНА Віталія Сергійовича — начальника відділу інформаційно-технічного забезпечення Господарського суду Дніпропетровської області;
БОГОВЕНКА Олександра Володимировича — начальника господарського відділу Господарського суду Дніпропетровської області;
БОДНАРЧУК Олесю Василівну — головного спеціаліста відділу діловодства та обліку звернень громадян – канцелярії Вінницького апеляційного суду;
БОРТНЮКА Андрія Віталійовича — помічника судді Подільського районного суду м.Києва;
БУСІЙОК Яну Ростиславівну — заступника керівника апарату Гадяцького районного суду Полтавської області;
ГАФІЯКА Володимира Дмитровича — помічника судді Рахівського районного суду Закарпатської області;
ГАРАЩЕНКО Олену Василівну — помічника судді Ржищевського міського суду Київської області;
ГОЛУБЕНКО Людмилу Володимирівну — секретаря Гадяцького районного суду Полтавської області;
ГРЕБЕЛЮК Тетяну Броніславівну — начальника відділу аналітично-статистичної роботи Хмельницького апеляційного суду;
ГРИЩУКА Романа Руслановича — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
ГУЖВУ Катерину Миколаївну — помічника судді Шостого апеляційного адміністративного суду;
ЗАКЛАДНУ Анастасію Олегівну — помічника судді Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
ІВАЩЕНКО Наталію Федорівну — помічника судді Гадяцького районного суду Полтавської області;
ІЛЬЧЕНКО Анну Миколаївну — начальника відділу планово-організаційної роботи та розгляду звернень громадян Південно-західного апеляційного господарського суду;
КАРАБІНУ Аллу Володимирівну — спеціаліста Рахівського районного суду Закарпатської області;
КОВАЛЕНКО Олену Володимирівну — помічника судді Господарського суду Дніпропетровської області;
КОВАЛЕНКО Олену Петрівну — головного спеціаліста відділу з питань персоналу Вінницького апеляційного суду;
КОЛІСНИК Вероніку Юріївну — начальника відділу документального забезпечення (канцелярії) Господарського суду Дніпропетровської області;
КУЗУБ Людмилу Вікторівну — секретаря судового засідання Полтавського районного суду Полтавської області;
КУЧУГУРНУ Наталію Вікторівну — головного спеціаліста (прес-секретаря) Господарського суду Дніпропетровської області;
ЛИСАЧЕНКО Валерію Сергіївну — помічника судді Господарського суду Дніпропетровської області;
ЛИТВИШКО Віту Михайлівну — секретаря судових засідань Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області;
ЛИЧАК Олену Леонідівну — керівника апарату Обухівського районного суду Київської області;
МАГДЕНКО Олену Василівну — головного спеціаліста аналітично-статистичного відділу Господарського суду Дніпропетровської області;
МАКУХУ Аллу Григорівну — керівника апарату Гадяцького районного суду Полтавської області;
МАРЧЕНКА Андрія Олександровича — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
МУЛІНУ Дарію Вікторівну — начальника відділу забезпечення роботи керівництва суду та зв'язків зі ЗМІ Господарського суду Дніпропетровської області;
ПАВЛЮКА Сергія Володимировича — головного спеціаліста режимно-секретного відділу Вінницького апеляційного суду;
ПАЛАМАРЧУК Тамару Володимирівну — заступника керівника апарату Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;
ПАНЧУК Оксану Михайлівну — секретаря судового засідання Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;
ПЕНЦОВУ Наталію Володимирівну — начальника відділу забезпечення діяльності керівника апарату суду та правової роботи Окружного адміністративного суду м.Києва;
ПОЛЬСЬКУ Любов Іванівну — старшого секретаря Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
ПОЛЯНЧУК Галину Миколаївну — секретаря Рахівського районного суду Закарпатської області;
ПРОКІП'ЮК Оксану Юріївну — помічника судді Рахівського районного суду Закарпатської області;
ПРОКОПЕНКА Олександра Петровича — заступника керівника апарату Окружного адміністративного суду м.Києва;
РОЛЮК Ангеліну Ярославівну — архіваріуса Рахівського районного суду Закарпатської області;
РОМАНЮК Надію Федорівну — заступника начальника відділу документального забезпечення – канцелярії Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
РУБАН Людмилу Олександрівну — старшого секретаря Гадяцького районного суду Полтавської області;
САРИБЕКЯН Марусю Самвелівну — помічника судді Полтавського районного суду Полтавської області;
СЕМЕНОВУ Марину Олександрівну — секретаря Тульчинського районного суду Вінницької області;
СІДЬКО Ірину Олексіївну — помічника судді Котелевського районного суду Полтавської області;
СКАВРОНСЬКУ Тетяну Олександрівну — секретаря Тульчинського районного суду Вінницької області;
СМУШКОВУ Вікторію Володимирівну — помічника суді Подільського районного суду м.Києва;
ТКАЧУК Оксану Петрівну — секретаря судового засідання Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
ТРЕТЬЯКОВУ Тетяну Вікторівну — начальника відділу аналізу і узагальнення практики застосування законодавства Господарського суду Дніпропетровської області;
ХАБУДУ Наталію Леонідівну — провідного спеціаліста відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних справ Хмельницького апеляційного суду;
ЧЕРКАСОВУ Ларису Миколаївну — помічника судді Гадяцького районного суду Полтавської області;
ЧЕРНЯВСЬКУ Еліну Олегівну — секретаря судового зсідання Господарського суду Дніпропетровської області;
ШЕВЧЕНКО Катерину Анатоліївну — помічника судді Центрального районного суду м.Миколаєва;
ШЕМОТУ Мар'яну Іллівну — секретаря судового засідання Рахівського районного суду Закарпатської області;
ЮРЧЕНКО Ніну Михайлівну — старшого секретаря Гуляйпільського районного суду Запорізької області;
ЯКОВЛЕВУ Аліну Валеріївну — начальника юридичного відділу Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
ЯСНОГОРОДСЬКУ Олександру Юріївну — помічника судді Херсонського апеляційного суду;
оголосити Подяку Ради суддів України:
БАКЛАН Надії Федорівні — секретарю Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
БЕНЮ Олегу Аліхановичу — головному спеціалісту відділу реєстрації та документального забезпечення – канцелярії Восьмого апеляційного адміністративного суду;
БИСАЗІ Володимиру Володимировичу — помічнику судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
БОНДАРЮ Юрію Олеговичу — начальнику відділу систематизації законодавства та узагальнення судової практики Окружного адміністративного суду м.Києва;
БОНДАРЮК Юлії Дмитрівні — головному спеціалісту відділу з питань персоналу та організаційної роботи Миколаївського апеляційного суду;
БУКАВИН Марті Володимирівні — головному спеціалісту відділу судової статистики та узагальнення судової практики Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ВАСАЛАТІЙ Ксенії Євгенівні — помічнику судді Київського районного суду м.Харкова;
ВОВК Марині Іванівні — секретарю судового засідання Хорольського районного суду Полтавської області;
ВДОВИЧУ Віктору Юрійовичу — начальнику відділу інформаційного та технічного забезпечення Хмельницького апеляційного суду;
ГЕРАСИМЕНКО Наталії Миколаївні — завідувачу сектору по роботі зі зверненнями громадян відділу правової роботи Шостого апеляційного адміністративного суду;
ГЛИВУК Марині Іванівні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГОЛОБОРОДЬКО Валентині Григорівні — кур'єру Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГОРБУНОВІЙ Ларисі Сергіївні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГОРЗОВУ Олександру Петровичу — секретарю Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
ГРАБОВЕЦЬКІЙ Олені Станіславівні — помічнику секретаря судової палати Миколаївського апеляційного суду;
ГРЕСЬКУ Олегу Романовичу — помічнику судді Рівненського окружного адміністративного суду;
ГРЕЩИШИН Христині Володимирівні — помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ГРИНЕВИЧ Марині Юріївні — головному спеціалісту відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики Хмельницького окружного адміністративного суду;
ГРИШКО Ірині Володимирівні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
ДЕРИМАРКУ Андрію Андрійовичу — робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будинків Котелевського районного суду Полтавської області;
ДЖЕМЕРЧУК Олені Валеріївні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ДИКІЙ Антоніні Ігорівні — секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду;
ДОВГАЛЮК Ользі Петрівні — помічнику судді Північно-західного апеляційного господарського суду;
ЄРЕМЕНКО Каріні Сергіївні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЗВАДІ Лілії Володимирівні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЗЕМЛЯКУ Антону Віталійовичу — помічнику судді Південно-західного апеляційного господарського суду;
ІВАНОВІЙ Олені Володимирівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОЗІНЦЕВІЙ Олені Володимирівні — секретарю Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОНОВАЛОВІЙ Наталії Юріївні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
КОСТОМАНОВІЙ Анастасії Євгенівні — провідному спеціалісту відділу судової статистики Донецького апеляційного суду;
КРАВЦОВУ Сергію Вікторовичу — головному спеціалісту Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КРИЛОВІЙ Катерині Олександрівні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
КУЖЕЛЄВІЙ Юлії Вікторівні — секретарю судового засідання Подільського районного суду м.Києва;
КУКІЛЬ Зінаїді Федорівні — архіваріусу Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУШНЕРУК Юлії Анатоліївні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЛЄБЄДЄВІЙ Альоні Володимирівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЛІТВІНЕНКО Анні Олегівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЛОЗІ Катерині Анатоліївні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
МАНІЧЕВІЙ Вікторії Вячеславівні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
МАСЛОВІЙ Валентині Леонідівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
МЕДВЕДЄВІЙ Тетяні Олександрівні — головному спеціалісту відділу правового забезпечення Донецького апеляційного суду;
МУШЕНКО Наталії Олексіївні — помічнику судді Сьомого апеляційного адміністративного суду;
НЕМЕШ Ганні Василівні — секретарю судового засідання Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
НЕТИЧАЙ Юлії Василівні — провідному спеціалісту відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
НОВІЦЬКІЙ Анні Юріївні — секретарю Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ОКСЮТІ Олександру Григоровичу — помічнику голови Окружного адміністративного суду м.Києва;
ОЛІЙНИК Олесі Олександрівні — архіваріусу Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ОСТРОВИЧ Ельзі Сергіївні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
ОЧКОЛЯСУ Олександру Вікторовичу — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
ПАВЛЕНКУ Миколі Григоровичу — судовому розпоряднику Близнюківського районного суду Харківської області;
ПАВЛОВІЙ Олені Сергіївні — помічнику судді Подільського районного суду м.Києва;
ПАНАЩЕНКО Дар’ї Валентинівні — старшому інспектору відділу з організаційного забезпечення розгляду адміністративних справ управління з організаційного забезпечення Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
ПЕРШКУ Анатолію Анатолійовичу — секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду;
ПЕЧАРНИК Зінаїді Ігорівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПЛАХОТІНІЙ Ларисі Іванівні — старшому секретарю Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПОБЕДРІ Вірі Леонідівні — заступнику керівника апарату Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПОДОЛЯН Любові Андріївні — провідному спеціалісту сектору архівної справи відділу документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян Окружного адміністративного суду м.Києва;
РАБЧЕНЮК Вікторії Сергіївні — старшому судовому розпоряднику Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
РІМАШЕВСЬКІЙ Вікторії Володимирівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
РОЗПУТЬКО Яні Олександрівні — помічнику судді Донецького апеляційного суду;
САУЛЕНКО Ірині Олегівні — помічнику судді Миколаївського апеляційного суду;
СЕМЕНЮК Юлії Віталіївні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
СЕРГІЄНКО Юлії Михайлівні — консультанту суду (по роботі з персоналом) Лисянського районного суду Черкаської області;
СІДЕНКО Наталії Петрівні — секретарю судового засідання Лисянського районного суду Черкаської області;
СКОТАР Юлії Олександрівні — начальнику фінансово-економічного відділу Миколаївського апеляційного суду;
СОБЧЕНКО Наталі Анатоліївні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ТРЕГУБ Ганні Іванівні — помічнику голови Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ФАРТУШНІЙ Євгенії Костянтинівні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ФАСТОВЕЦЬ Юлії Юріївні — секретарю судового засідання Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ФЕДОРНЯК Вікторії Вячеславівні — діловоду відділу документального забезпечення (канцелярії) Закарпатського окружного адміністративного суду;
ФЕДОРОВІЙ Оксані Василівні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
ХАЧАТУРЯН Марії Юріївні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЦИГАНКОВІЙ Валентині Олегівні — помічнику судді Окружного адміністративного суду м.Києва;
ЧАМАРІ Світлані Львівні — секретарю суду канцелярії Полтавського районного суду Полтавської області;
ЧУХОНЦЕВІЙ Дар'ї Вікторівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ШЕВЧУК Олександрі Олегівні — помічнику судді Південно-західного апеляційного господарського суду;
ШИБІКО Олені Петрівні — головному спеціалісту відділу забезпечення роботи першої судової палати Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ШКУРЕНКО Катерині Георгіївні — секретарю Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЯЦКОВСЬКІЙ Ірині Олександрівні — помічнику судді Саксаганського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Голова Б.Моніч
.
Матеріали за темою
День прояву любові до юриста святкують у США
03.11.2023
Восьмий ААС відзначив перший ювілей
03.10.2023
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!