Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» сьогодні, 30 листопада, святкує 18 років із дня заснування.
Як повідомляє видання «Закон і Бізнес», з цієї нагоди відбулось 150-е засідання правління АПУ.
«Підписуючи Статут 18 років тому, ми поставили собі за мету об’єднати правників для сприяння втіленню в життя принципу верховенства права в державному, суспільному та громадському житті, сприяння розбудові правової держави, сприяння розвитку правосвідомості суб’єктів права та розвитку юридичної професії», — говориться на Faсebook-сторінці АПУ.
Зазначається, що сьогодні Асоціація впроваджує в життя основоположні принципи з не меншим завзяттям, ніж на початку, але зі значно більшим досвідом, ширшими можливостями, сильнішою командою та багатшим фаховим потенціалом - опікується репутацією професії, зміцненням ролі права, підвищенням правової культури та правосвідомості громадян.
Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» була 30 листопада 2002 року. Як зазначається на сайті організації, нині вона об'єднує більше 7 тисяч правників.

Матеріали за темою
Правники розіграють «Хабар за добро»
13.04.2021
IV судовий форум ААУ перенесено на травень
22.03.2021
У ВША готуватимуть експертів з креативного права
в„–8 (1514), 20.02—26.02.2021
ААУ проведе Ярмарок проектів 2021
11.02.2021
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!