Під час засідання 17 жовтня Друга та Третя дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя мають винести рішення у 10 дисциплінарних справах та проаналізувати 39 скарг на дії суддів.
Порядок денний
засідання Третьої Дисциплінарної палати
Вищої ради правосуддя
17 жовтня 2018 року
- 1. Розгляд дисциплінарних справ:
1) стосовно судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області КІМСТАЧОВА Олега Сергійовича, відкритої за скаргою Маселка Р.А.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
2) стосовно судді Вищого господарського суду України ПЛЮШКА Ігоря Анатолійовича, відкритої на підставі рішення Національного агентства з питань запобігання корупції.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
3) стосовно судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області ТИХОМИРОВА Ігоря Володимировича, відкритої за скаргами Арутюняна Е.А. та Коренєвої І.М.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
- 2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):
1) Тарабанька Д.О. стосовно судді Суворовського районного суду міста Одеси КИСЕЛЬОВА Вадима Костянтиновича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
2) виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області стосовно судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області МОРОКИ Сергія Михайловича;
3) ПАТ «Сбербанк», поданою через адвоката Кошлія Р.В. стосовно суддів окружного адміністративного суду міста Києва ФЕДОРЧУКА Андрія Богдановича, Київського апеляційного адміністративного суду ВАСИЛЕНКА Ярослава Миколайовича, КУЗЬМЕНКА Володимира Володимировича, ШУРКА Олега Івановича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
4) Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді господарського суду міста Києва Пукшин Людмили Гелярівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
5) Тумовса Р.А. стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ДАНИЛИШИНА Віктора Михайловича;
6) Литвиненка О.О. стосовно судді апеляційного суду міста Києва РУБАН Світлани Михайлівни;
7) Тюлєнєва С.А. стосовно судді господарського суду Херсонської області ПІНТЕЛІНОЇ Тетяни Георгіївни;
8) Бурка В.В. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПІДПАЛОГО Вячеслава Валерійовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
9) прокуратури Донецької області стосовно суддів Селидівського міського суду Донецької області ЧЕРКОВА Володимира Геннадійовича, ПИРОГОВОЇ Лілії Володимирівни, КАПІТОНОВА Віктора Ігоревича;
10) Жуковського С.Ю. стосовно судді Вінницького міського суду Вінницької області БОЙКА Валерія Михайловича;
11) Пшенянік Н.В. стосовно судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області ЮЗЕФОВИЧА Ігоря Олександровича та судді апеляційного суду Луганської області КОНОВАЛОВОЇ Вікторії Анатоліївни;
12) адвоката Рищенка Д.О. в інтересах ПАТ «ОТП Банк» стосовно судді Київського апеляційного господарського суду ЗЕЛЕНІНА Вячеслава Олексійовича;
13) Скрипки Л.В. стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області РЄПІНА Костянтина Костянтиновича;
14) адвоката Чиханцова М.А. стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області ПІНКЕВИЧ Наталії Сергіївни;
15) Рейніша Л.В. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва КОЛДІНОЇ Олександри Олегівни;
16) Трегуба Д.В. стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва ЩЕБУНЯЄВОЇ Лідії Леонідівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)
17) Чебана В.І. стосовно судді апеляційного суду Чернівецької області Давнього Віталія Пилиповича;
18) Демчишина М.М. стосовно судді Кременецького районного суду Тернопільської області Коротича Ігоря Анатолійовича;
19) Олексієва О.П. стосовно суддів апеляційного суду Луганської області Тополюк Євгенії Володимирівни, Рябчун Олени Вікторівни, Люклянчука Віталія Федоровича;
20) Державного підприємства «Санаторій «Лермонтовський» та Міністерства юстиції України стосовно судді Одеського апеляційного адміністративного суду КРАВЦЯ Олександра Олександровича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
- 3. Підтвердження скарг:
1) Пісної Р.В. стосовно судді Криничанського районного суду Дніпропетроської області ЦАБЕРЯБОГО Бориса Миколайовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
2) Ткаченко Т.А. стосовно судді Голопристанського районного суду Херсонської області Сіянка Віктора Миколайовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
Проект порядку денного засідання
Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя
17 жовтня 2018 року
1. Розгляд дисциплінарних справ:
1) стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ОГУРЦОВА Олексія Петровича, відкритої за дисциплінарною скаргою адвоката Хорунжия Юліана Андрійовича в інтересах відкритого акціонерного товариства «Готельний комплекс «Либідь»;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А.)
2) стосовно судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська МАЩУКА Віталія Юрійовича, відкритої за зверненнями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)
3) стосовно судді Васильківського міськрайонного суду Київської області КРАВЧЕНКО Лесі Миколаївни, відкритої за скаргою Підгайного Віктора Андрійовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)
4) стосовно судді Печерського районного суду міста Києва МАТІЙЧУК Галини Олександрівни, відкритої за скаргою адвоката Серафимова Іллі Миколайовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)
5) стосовно судді Херсонського окружного адміністративного суду ПОПОВА Віталія Федоровича, відкритої за скаргою Стрельбицької Світлани Василівни;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Малашенкова Т.М.)
6) стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва ДОБРЯНСЬКОЇ Ярослави Іванівни, відкритої за дисциплінарною скаргою Межевича Ігоря Анатолійовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Нежура В.А.)
7) стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва РУДИКА Іларіона Валерійовича, відкритої за дисциплінарними скаргами Фролової Олени Григорівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Нежура В.А.)
2. Розгляд висновків членів Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя та доданих до них матеріалів про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за скаргами (зверненнями):
1) Мкртчяна Сергія Артушевича стосовно судді господарського суду Харківської області ШВИДКІНА Андрія Олександровича;
2) Бойка Ігоря Ярославовича стосовно судді Рівненського апеляційного господарського суду ФІЛІПОВОЇ Тетяни Леонідівни;
3) Карвацького Руслана Миколайовича стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду ЧЕРВИНСЬКОЇ Марини Євгенівни;
4) Бондаренка Івана Олексійовича стосовно судді Кіровського районного суду міста Кіровограда ПОСТУПАЙЛА Володимира Васильовича;
5) Попова Олександра Володимировича стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва СЕРГІЄНКО Ганни Леонідівни;
6) адвоката Шведова Сергія Петровича в інтересах Ківаліна Віктора Анатолійовича стосовно судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області ГАЛИЦЬКОГО Віталія Валентиновича;
7) Зарицького Миколи Васильовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ГЛАДУН Христини Анатоліївни;
8) адвоката Бойкової Ірини Анатоліївни в інтересах Петухова Володимира Сергієвича стосовно судді Оболонського районного суду міста Києва МІСЕЧКА Миколи Миколаєвича;
9) Бойка Ігоря Ярославовича стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;
10) Орлова Бориса Сергійовича стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва ШЕРЕМЕТЬЕВОЇ Людмили Анатоліївни;
11) ПАТ «Коблево», поданою адвокатом Громич Іриною Віталіївною, стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ШЕНЦЕВОЇ Ольги Петрівни;
12) Горбунова Андрія Євгеновича стосовно суддів Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ІКОРСЬКОЇ Єлизавети Сергіївни та Донецького апеляційного суду ТОПЧІЙ Тетяни В’ячеславівни, СВІЯГІНОЇ Ірини Миколаївни, КУРАКОВОЇ Вікторії Валентинівни (за дії, вчинені на посадах суддів апеляційного суду Донецької області);
13) Бондаренка Ігоря Едуардовича стосовно судді господарського суду Одеської області НАЙФЛЕЙША Володимира Давидовича;
14) Коваль Інни Михайлівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПИСАНЦЯ Віталія Анатолійовича;
15) адвоката Воловика Віктора Олександровича стосовно судді Ірпінського міського суду Київської області ЧЕРНОВА Дмитра Євгеновича;
16) Карпеця Володимира Івановича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області БОРИС Ольги Неофітівни;
17) Жеребка Миколи Івановича стосовно судді Новозавдоського районного суду міста Чернігова ОВСІЄНКА Юрія Костянтиновича;
18) Сорокіна Сергія Миколайовича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області ПАПАЦЕНКА Павла Ілліча;
19) Гаркуши Анатолія Пантелійовича стосовно судді Біляївського районного суду Одеської області ТРУШИНОЇ Ольги Іванівни;
20) Бистрицької Лариси Михайлівни стосовно судді Роздільнянського районного суду Одеської області ІВАНОВОЇ Ольги Василівни;
21) керуючого партнера «Професійного адвокатського об’єднання «Консенсус» - адвоката Янєва Миколи Олександровича в інтересах ПАТ «Закарпаттяобленерго» стосовно судді Воловецького районного суду Закарпатської області СОФІЛКАНИЧ Оксани Антонівни;
22) Пенчука Ігоря Вікторовича стосовно суддів Одеського апеляційного адміністративного суду КРУСЯНА Андрія Володимировича, ДЖАБУРІЯ Олександра Валентиновича, ВЕРБИЦЬКОЇ Ніни Володимирівни;
23) Осіпова Дениса Валерійовича стосовно судді Вінницького апеляційного адміністративного суду ДРАЧУК Тетяни Олександрівни.
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!