Представники двадцяти п’яти торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні, та чотирнадцяти представництв зарубіжних компаній провели переговори у форматі В2В із українськими підприємцями.
Можливість розповісти про експорт своєї продукції напряму торговим представникам та налагодити ділові контакти надала столичним бізнесменам Київська торгово-промислова палата. 25 січня відбулося шосте засідання Міжнародного трейд-клубу, передає «Закон і Бізнес».
Під час нетворкінгу 85 київських підприємств презентували свої інвестиційні проекти з широким діапазоном виробництва – від харчових продуктів та вин до металевих виробів. Іноземні дипломати ознайомились з економічним потенціалом підприємств та разом з українськими бізнесменами сформували дорожню карту подальшого співробітництва.
Представник посольства Ісламської республіки Пакистан Алла Семешко відзначила корисність В2В переговорів, що відбулися, та зізналася, що знайшла деякі цікаві проекти: «Пакистан зацікавлений в ринку України – від інструментів до побутової хімії, виробів із шкіри, текстилю. У Пакистані багато молодих компаній, які шукають нові ринки збуту. Вони імпортують фрукти, овочі, зернові, бобові і їх товар набагато дешевший та якісніший порівняно з іншими. Будемо сподіватися на міцне співробітництво».
На думку представника українського сільгоспвиробника «Дельта Агро» Олександра Литвиненка, живе спілкування набагато спрощує комунікацію і досягнення бізнесових цілей. «Мої очікування від заходу виправдалися на 99%. 1% – моя провина, тому що для заходу не вистачило презентаційного матеріалу. Наскільки далі просуватиметься співпраця, залежить від зацікавленості зарубіжних країн в українському агросекторі, а саме у плодово-овочевому виробництві», – зауважив він.
Учасники заходу отримали видання «Експортери міста Києва», у якому сотня столичних підприємств-експортерів представили власну продукцію та виробничі можливості українською та англійською мовою.
КТПП також підготувала та видала юридичний гід для ведення бізнесу в Україні «Legal guide of doing business in Ukraine» англійською мовою, який також отримали керівники торговельно-економічних відділів іноземних посольств. Видання містить інформацію про особливості правового регулювання та правозастосовної практики для ефективного здійснення діяльності в рамках української юрисдикції.
Голова відділу з питань економіки Посольства Угорщини в Україні Андраш Кадар досить високо оцінив проведений захід: «Ми бачимо величезний потенціал, який ще не повністю використаний. Сподіваюся, що рівно через рік ми з радістю поділимося досягнутими успіхами», – зазначив він.
Довідково. Міжнародний Трейд-клуб об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні та українських підприємців. Засідання клубу є одним із найголовніших щорічних заходів, що організовує Київська торгово-промислова палата. Крім членів клубу, гостями засідань традиційно є народні депутати, представники уряду та київської влади.

Матеріали за темою
Щонайменшої підстави для підозри правоохоронців достатньо, аби людина втратила свій актив — голова ТСК ВР
в„–26-27 (1532-1533), 26.06—09.07.2021
Інвестування за кордон: НБУ змінив правила
30.06.2021
Визначено критерії інвестиційних нянь
24.06.2021
Філії юросіб утворюватимуть в Україні за іноземним законодавством — проект КМ
в„–51 (1505), 19.12—25.12.2020
В Україні планують запровадити єдиний механізм укладання коштів у житлові будинки
в„–44 (1498), 31.10—06.11.2020
В Україні може з’явитися новий суд, де справи слухатимуть англійською
в„–32 (1486), 08.08—14.08.2020
Інвесторам дадуть право не платити 5 років податки — проект
в„–7 (1461), 22.02—28.02.2020
Уряд вирішив привабити іноземних інвесторів швидкою процедурою ліквідації
в„–2 (1456), 18.01—24.01.2020
Закон про концесію ухвалила Верховна Рада
07.10.2019
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!