Закон і Бізнес


Их оставили на местах

ВСЮ не нашел оснований для увольнения 7 законников


№22 (1061) 26.05—01.06.2012
1432


Вища рада юстиції

Довідка
про результати розгляду питань порядку денного

15 травня 2012 року №8

 

 

1. За поданням Ради суддів загальних судів прийнято рішення про призначення ВАСИЛИШИНА Валерія Олександровича на посаду голови Броварського міськрайонного суду Київської області та звільнення його з посади заступника голови цього суду.

2. За поданням Ради суддів загальних судів прийнято рішення про призначення ГЕРАСИМЧУКА Миколи Костянтиновича на посаду голови Рівненського міського суду Рівненської області та звільнення його з посади заступника голови цього суду.

3. За поданням Ради суддів загальних судів прийнято рішення про призначення КОЧУРИ Олени Олексіївни на посаду голови Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області та звільнення її з посади заступника голови цього суду.

4. За поданням Ради суддів загальних судів прийнято рішення про звільнення ЧАЙЧЕНКА Євгена Васильовича з посади голови Харківського районного суду Харківської області.

5. Прийнято рішення внести подання Президентові про призначення Ференц Ольги Ігорівни на посаду судді Старосамбірського районного суду Львівської області.

6. Прийнято рішення про внесення подань про звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

6.1. У зв’язку із закінченням строку, на який призначено:

Голопузенко Євгенії Анатоліївни — судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області.

6.2. У зв’язку з поданням заяви про відставку:

Васильєвої Тамари Михайлівни —судді Шевченківського районного суду м.Києва;

Приймак Галини Іванівни — судді Татарбунарського районного суду Одеської області;

Соколянської Олени Миколаївни —судді Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області;

Терентьєва Павла Петровича — судді Ленінського районного суду м.Харкова.

7. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 23.10.2009 про внесення подання про звільнення Юрківа Олега Романовича з посади судді Галицького районного суду м.Львова за порушення присяги.

8. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 6.07.2011 про внесення подання про звільнення Васьковського Олега Вікторовича з посади судді Господарського суду Закарпатської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у заяві Рішка Р.С. та Ріш­ко С.В. від 24.01.2011.

9. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 15.08.2011 про внесення подання про звільнення Васьковського Олега Вікторовича з посади судді Господарського суду Закарпатської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у скарзі головного лікаря обласного спеціалізованого дитячого пульмонологічного санаторію «Малятко» Мороз Г.І. від 14.04.2011.

10. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 25.01.2011 з доповненнями до неї від 25.05.2011 про внесення подання про звільнення Макаренко Ірини Олександрівни з посади судді Шевченківського районного суду м.Києва за порушення присяги та пропозицію члена ВРЮ від 20.07.2011, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у вказаній вище пропозиції члена ВРЮ.

11. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 14.06.2011 про внесення подання про звільнення Кулікової Світлани Василівни з посади судді Апеляційного суду м.Києва (за дії, вчинені на посаді судді Дніпровського районного суду м.Києва) за порушення присяги.

12. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 8.12.2011 про внесення подання про звільнення Горяєва Ігоря Миколайовича з посади судді Біляївського районного суду Одеської області за порушення присяги.

13. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 24.09.2010 про внесення подання про звільнення Багрової Анжеліки Геннадіївни з посади судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області за порушення присяги.

14. Відхилено пропозицію члена ВРЮ від 11.05.2011 про внесення подання про звільнення Ладиченка Сергія Володимировича з посади судді Ровеньківського міського суду Луганської області за порушення присяги.

(Указом Президента від 27.10.2011 №1007/2011 Ладиченка С.В. переведено на роботу на посаді судді Антрацитівського міськрайонного суду Луганської області).

15. Відмовлено у задоволенні скарги судді Чугуївського міського суду Харківської області Слурденка Олександра Івановича на рішення ВККС від 17.11.2011.

16. Відмовлено у задоволенні скарги судді Ленінського районного суду м.Запоріжжя Нікітенко Наталії Пантиліївни на рішення ВККС від 17.11.2011.

17. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою представника ЗАТ «Рівненський ливарний завод» Куманецького О.М. від 3.08.2009, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Остапчук Лариси В’ячеславівни з посади судді Рівненського районного суду Рівненської області за порушення присяги.

18. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням народного депутата Лук’янова В.В.
в інтересах Мацегорової М.В. від 14.05.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Мінасова Володимира Валерійовича з посади судді Жовтневого районного суду м.Запоріжжя за порушення присяги.

19. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями народного депутата Пилипенка В.П. від 23.03.2010, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Кротюка Олександра Володимировича з посади судді Окружного адміністративного суду м.Києва за порушення присяги.

20. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за скаргою директора ЗАТ «Агробуд» Печененка О.В. від 17.01.2007, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Івакіної Валентини Олексіївни, Сіверіна Володимира Івановича з посад суддів Харківського апеляційного господарського суду та Філатова Юлія Миколайовича з посади судді Харківського апеляційного адміністративного суду (за дії, вчинені на посаді судді Харківського апеляційного господарського суду) за порушення присяги.

21. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови правління АТ «Райффайзен Банк Аваль» Лавренчука В.М. від 17.12.2009, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Бухтіярової Ірини Олександрівни з посади судді Ворошиловського районного суду м.Донецька за порушення присяги.

22. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови Вільшанського районного суду Кіровоградської області Гольші О.А., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Ясінського Леоніда Юрійовича з посади судді Ульяновського районного суду Кіровоградської області (за дії, вчинені на посаді судді Вільшанського районного суду Кіровоградської області) за порушення присяги.

23. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням голови Фонду державного майна Рябченка О.В. від 6.10.2010, скерованим членом ВРЮ 18.01.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Ковтуна Сергія Анатолійовича, Головатюка Любомира Дмитровича, Омельченка Леоніда Володимировича з посад суддів Господарського суду м.Києва за порушення присяги.

24. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями Цабія В.І. та голови Олександрійської міської ради Кіровоградської області Цапюка С.К., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Квітки Олексія Миколайовича з посади судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області за порушення присяги.

25. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненням Казакова В.М., з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Шевченка Віктора Миколайовича, Лакізи Ганни Петрівни, Скрипки Анжели Антонівни з посад суддів Апеляційного суду Чернігівської області за порушення присяги.

26. Затверджено результати перевірки, проведеної членом ВРЮ за зверненнями народного депутата Стельмашенка В.П. від 14.09.2011, з висновком про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Доброва Павла Володимировича з посади судді Комінтернівського районного суду Одеської області за порушення присяги.

27. Взято до відома інформацію щодо розгляду ВР подання ВРЮ про звільнення Тищука Миколи Федоровича з посади судді Оболонського районного суду м.Києва за порушення присяги. Ухвалено повторно внести подання до ВР про звільнення судді Оболонського районного суду м.Києва Тищука Миколи Федоровича з посади за порушення присяги на підставі рішення ВРЮ від 21.02.2012.