Закон і Бізнес


День юриста: поздравления с профессиональным праздником


.

08.10.2021 10:08
5684

Ежегодно 8 октября в Украине отмечают День юриста. Это профессиональный праздник судей, прокуроров, нотариусов, юрисконсультов, адвокатов. Редакция газеты «Закон и Бизнес» присоединяется к поздравлениям.


Від Президента України

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем юриста.

Усвідомлення юристами значущості своєї особливої суспільної місії — забезпечення захисту конституційних прав та свобод людини і громадянина — є запорукою розбудови держави і розвитку громадянського суспільства.

Переконаний. що активна юридична спільнота надасть додатковий поштовх правовим реформам в Україні, базований на засадах патріотизму та фаховості, сконсолідує зусилля інтелектуальної еліти.

Вірю, що почуття відповідності за долю нашої суверенної, демократичної, правової держави, за її успішне майбутнє стане визначальним критерієм у вашій діяльності.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, добробуту та професійних здобутків.

 

Від Ради суддів України

Шановні колеги-судді! Високоповажні представники юридичної спільноти!

Від імені Ради суддів України та від себе особисто щиросердечно вітаю вас з нашим професійним святом Днем юриста!

Це свято об’єднує усіх нас в єдину спільноту вартових Закону і Справедливості, бо обираючи свій фах, ми свідомо стали на шлях захисту конституційних прав і свобод громадян, утвердження принципів верховенства права та вдосконалення і розвитку українського законодавства.

Не зраджуйте своїм переконанням! Дбайте про тих, хто потребує вашої підтримки, поради та судового захисту. Нехай вся ваша діяльність буде справедливо-законною для людей і для держави.

Міцного здоров’я вам, добра, радості, щастя, родинного затишку, творчої наснаги і професійних успіхів.

З повагою
Голова Ради суддів України Богдан Моніч

 

Від Вищої ради правосуддя

Шановні колеги!

8 жовтня ми святкуємо День юриста. Ця дата особлива для кожного, хто пов’язав своє життя з такою почесною і нелегкою справою.

Професія юриста часто нагадує шлях крізь терни до зірок. Вам доводиться мати справу із суперечками та конфліктами, інколи навіть наражатися на небезпеку. Ви постійно стикаєтесь з темними сторонами життя, аби боронити світло закону!  

Ваші високі моральні стандарти та сумлінне ставлення до праці змінюють Україну на краще, роблять її безпечнішою та більш стабільною, забезпечують порядок. Від ваших рішень часто залежить подальше життя окремої людини. А з таких життів і складається доля держави.

Щиро бажаємо вам впевненості в завтрашньому дні, наснаги, сил для втілення в життя найамбітніших мрій! Нехай все вдається! Зичимо завжди відчувати вдячність та визнання за ваш внесок у розвиток нашої держави.

Зі святом!

 

Від Національної асоціації адвокатів України

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю всіх з професійним святом – Днем юриста України!

Бути юристом у сучасному світі – це долати складні виклики. Ви щодня стикаєтесь із несправедливістю, порушенням закону, заплутаними історіями та непростими людськими долями. Проте щоразу з гідністю виходите з найскладніших ситуацій, адже дослуховуєтесь не тільки розуму, а й серця.

Я переконана, що в нашій професії працюють люди зі сталевим характером, сильними життєвими принципами і глибокою мудрістю. Чимало з вас зробили видатний внесок у розвиток адвокатури як незалежної конституційної інституції та сприяли її престижу й авторитету. Цього року до Дня юриста НААУ відзначить понад 70 професіоналів відзнаками і подяками НААУ .

Бажаю всім Вам енергії й оптимізму, нових звершень і кар’єрних злетів, задоволення від Вашої професійної місії, і нехай тепло людської вдячності ніколи Вас не залишає.                                                            

З повагою,
Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова

 

Від Міністерства юстиції

Сьогодні українська спільнота правників відзначає День юриста

Вітаємо усіх служителів Закону із професійним святом!

Бути юристом нелегко, але скільки поваги й честі приносить ця робота. Адже саме ви несете велику відповідальність – відстоюєте справедливість, захищаєте інтереси громадян та нашої держави.

Бажаємо рішучості та непохитності, завжди залишатися вірними своєму обов’язку – ствердженню та гарантуванню справедливості, захисту конституційних прав і свобод громадян!

Зі святом, юристи

 

Від Асоціації суддів господарських судів

Зі святом, колеги та друзі! З Днем юриста!

Знаю дуже мало людей, які, обравши цю багатогранну професію, з часом відмовились від неї!

Юристам життєво важливо ні на хвилину не зупинятися в своєму професійному розвитку і завжди знаходитися в курсі важливих правових змін і реформ. Юрист-це про самовідданість, гнучкість розуму та емоційний інтелект!

Бажаю, щоб юридична діяльність завжди була захоплюючою (НЕ рутинною), приносила задоволення і відповідну винагороду!

Голова АСГС,
голова Південно-західного апеляційного господарського суду Наталія Богацька

 

Від Окружного адміністративного суду м.Києва

Друзі, з Днем юриста!

Переконаний, що цю професію обирають люди, які мають загострене почуття справедливості та готові до високої відповідальності.

У найскладніших завданнях та при будь-яких правових колізіях ви стоїте на захисті прав і законних інтересів громадян, щодня зміцнюючи правосвідомість нашого суспільства.

Нехай наполегливість та цілеспрямованість допомагають вам у реалізації найсміливіших планів і задумів. 

Міцного здоров’я, вам, добра та благополуччя!

Голова ОАСК Павло Вовк

Закон і Бізнес