Закон і Бізнес


ВСП рассмотрит жалобу прокурора, не исполнявшего решение суда


08.07.2021 09:05
2060

Сегодня, 8 июля, состоится заседание Высшего совета правосудия, в ходе которого рассмотрят жалобу прокурора, которого ВСП уже наказывала в 2019 году.


Речь идет о сотруднике прокуратуры Харьковской области Вадиме Жеваго, обжалущего решение квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров от 16 мая 2019 года № 149дп-19 о привлечении его к дисциплинарной ответственности. Ранее его уже наказывала КДКП и ВСП как следователя прокуратуры, который принципиально не выполнял решения суда.

Проект повестки дня опубликован на сайте ВСП.

Порядок денний № 48
засідання Вищої ради правосуддя
8 липня 2021 року

1. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад за загальними обставинами (у зв’язку з поданням заяви про відставку)

Мазур Ніни Володимирівни - судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області;

Шпинти Михайла Дмитровича - судді Рівненського апеляційного суду.

2. Розгляд скарги судді Хустського районного суду Закарпатської області ОРОСА Ярослава Васильовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 червня 2020 року № 1814/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

3. Розгляд скарги прокурора відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, що поширює свою діяльність на Харківську область, прокуратури Харківської області ЖЕВАГО Вадима Віталійовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 16 травня 2019 року № 149дп-19 про притягнення його  до дисциплінарної відповідальності.

4. Різне.