Закон і Бізнес


ВСП внесет представление о назначении столичного судьи


06.07.2021 09:04
1833

Сегодня, 6 июля, соберется на заседание Высший совет правосудия. По его результатам один судья должен получить представление о назначении. Кроме того, будут рассмотрены вопросы командировки судей, а также представления дисциплинарных палат о применении взысканий.


Проект повестки дня размещен на сайте ВСП, передает «Закон и Бизнес».

Порядок денний № 47
засідання Вищої ради правосуддя
6 липня 2021 року

1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

Молчан Олени Володимирівни - Шевченківського районного суду міста Києва.

2. Розгляд матеріалів про відрядження суддів (як тимчасове переведення):

2.1. До Октябрського районного суду міста Полтави:

- судді Гадяцького районного  суду Полтавської області КИРИЧКА Станіслава Анатолійовича;

- судді Козельщинського районного Полтавської області ЛИЗЕНКА Андрія Вікторовича;

- судді Карлівського районного суду Полтавської області ЧЕРНЯЄВОЇ Тетяни Михайлівни;

- судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області СІНІЦИНА Едуарда Миколайовича.

2.2.До Новозаводського районного суду міста Чернігова:

- судді Корюківського районного суду Чернігівської області КАРАПУТИ Олени Олександрівни.

3. Розгляд подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 28 грудня 2020 року про звільнення ТРІСКИ Андрія Івановича з посади суді Садгірського районного суду міста Чернівців на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

4. Розгляд подання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про тимчасове, строком на три місяці, відсторонення судді Садгірського районного суду міста Чернівців ТРІСКИ Андрія Івановича від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації з питань суддівської етики та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді.

5. Розгляд подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про тимчасове, строком на шість місяців, відсторонення судді Октябрського районного суду міста Полтави АНДРІЄНКО Ганни В’ячеславівни від здійснення правосуддя з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді та направленням судді до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації на тему «Цивільне процесуальне законодавство» та подальшим кваліфікаційним оцінюванням для підтвердження здатності судді здійснювати правосуддя у відповідному суді,

6. Розгляд скарги судді Берегівського районного суду Закарпатської області ФЕЙІРА Олександра Олександровича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 24 березня 2021 року № 683/3дп/15-21 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

7. Розгляд повідомлення судді Вищого антикорупційного суду ВОРОНЬКА Володимира Дмитровича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

8. Розгляд повідомлення судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області НЕВМЕРЖИЦЬКОЇ Олени Андріївни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

9. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя  про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Маловацького О.В. – за повідомленнями судді Печерського районного суду міста Києва ГРИГОРЕНКО Ірини Володимирівни;

2) Маловацького О.В. – за повідомленням судді Луцького міськрайонного суду Волинської області ПУШКАРЧУК Валентини Петрівни;

3) Матвійчука В.В. – за повідомленнями суддів Гуляйпільського районного суду Запорізької області РОМАНЬКО Оксани Олександрівни, ТЕЛЕГУЗ Світлани Миколаївни;

4) Сухового В.Г. – за повідомленням судді Деснянського районного суду міста Києва ГАЛАСЬ Ірини Анатоліївни.

10. Різне.

Закон і Бізнес