Закон і Бізнес


ВККС рекомендует назначить бессрочно 32 судей


04.11.2019 12:09
7346

Высшая квалификационная комиссия судей Украины признала 32 судей соответствующими занимаемой должности и рекомендует к назначению бессрочно.


Об этом «ЗиБ» сообщили в пресс-службе ВККС.

31 октября на заседании коллегии ВККС проводились собеседования и определялись результаты квалификационного оценивания 35 судей местных судов на соответствие занимаемой должности.

Так, по результатам квалифоценивания Комиссия приняла решение в отношении 32 судей, что соответствуют занимаемой должности:

Афанасьєва Юлія Олегівна — Новосанжарський районний суд Полтавської області

Басова Віта Іванівна — Краснопільський районний суд Сумської області

Березій Юрій Анатолійович — Маловисківський районний суд Кіровоградської області

Берлімова Юлія Геннадіївна — Генічеський районний суд Херсонської області

Битяк Ігор Григорович — Васильківський районний суд Дніпропетровської області

Бунда Анна Олександрівна — Бродівський районний суд Львівської області

Волкова Оксана Миколаївна — Віньковецький районний суд Хмельницької області

В’юник Наталія Григорівна — Великописарівський районний суд Сумської області

Гаврилко Сергій Євгенович — Закарпатський окружний адміністративний суд

Гандзій Дмитро Миколайович — Овідіопольський районний суд Одеської області

Гарасимків Лілія Іванівна — Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Гладіч Наталія Іванівна — Любешівський районний суд Волинської області

Глоба Максим Миколайович — Вовчанський районний суд Харківської області

Демидова Марія Олександрівна — Господарський суд Чернігівської області

Івахненко Олена Григорівна — Чигиринський районний суд Черкаської області

Казанлі Людмила Іванівна — Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області

Казидуб Олена Григорівна — Придніпровський районний суд міста Черкаси

Костенко Ганна Володимирівна — Полтавський окружний адміністративний суд

Максименко Олена Юріївна — Білокуракинський районний суд Луганської області

Матуляк Ярослав Петрович — Івано — Франківський окружний адміністративний суд

Мірошниченко Любов Євгенівна — Слов’янський міськрайонний суд Донецької області

Моргун Олексій В’ячеславович — Кролевецький районний суд Сумської області

Радосюк Андрій Васильович — Лановецький районний суд Тернопільської області

Радченко Галина Анатоліївна — Херсонський міський суд Херсонської області

Сорока Юрій Юрійович — Волинський окружний адміністративний суд

Старостін Володимир Вадимович — Другий апеляційний адміністративний суд

Суботіна Світлана Анатоліївна — Криворізький районний суд Дніпропетровської області

Трофімова Лариса Віталіївна — Черкаський окружний адміністративний суд

Цвіркун Олександр Сергійович — Костопільський районний суд Рівненської області

Ціпивко Ірина Ігорівна — Новобузький районний суд Миколаївської області

Чернявська Яна Анатоліївна — Корабельний районний суд міста Миколаєва

Яременко Ірина Володимирівна — Новозаводський районний суд міста Чернігова

Закон і Бізнес