Высшая квалификационная комиссия судей Украины признала 27 судей соответствующими занимаемой должности и рекомендует к назначению бессрочно.
Об этом «ЗиБ» сообщили в пресс-службе ВККС.
24-25 июня на заседаниях коллегий ВККС проводились собеседования и определялись результаты квалификационного оценивания 38 судей местных судов на соответствие занимаемой должности.
Так, по результатам квалифоценивания Комиссия приняла решение в отношении 27 судей, что соответствуют занимаемой должности:
- Баронін Денис Борисович — Сєвєродонецький міський суд Луганської області;
- Гушилик Світлана Миколаївна — Господарський суд Чернівецької області;
- Деметрадзе Тамаз Ревазович — Ужгородський міськрайонний суд ;
- Демчина Тетяна Юріївна — Кузнецовський міський суд Рівненської області;
- Дерех Надія Володимирівна — Тернопільський окружний адміністративний суд;
- Дудяк Степан Васильович — Заліщицький районний суд Тернопільської області;
- Журавель Тамара Сергіївна — Сєвєродонецький міський суд Луганської області;
- Зубар Наталія Борисівна — Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області;
- Кушнір Олег Григорович — Здолбунівський районний суд Рівненської області
- Олексієнко Олександр Юрійович — Іллінецький районний суд Вінницької області;
- Онопченко Юрій Володимирович — Центрально-Міський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
- Палазюк Віра Миколаївна — Андрушівський районний суд Житомирської області;
- Поліщук Андрій Сергійович — Миронівський районний суд Київської області;
- Татарінова Олена Анатоліївна — Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області;
- Фирса Юлія Вікторівна — П’ятихатський районний суд Дніпропетровської області;
- Шелудяков Леонід Володимирович — Полтавський районний суд Полтавської області;
- Штифурко Людмила Анатоліївна — Тульчинський районний суд Вінницької області;
- Бікезіна Олена Василівна — Краснолиманський міський суд Донецької області;
- Бойко Антон Віталійович — Погребищенський районний суд Вінницької області;
- Буткевич Максим Іванович — Житомирський районний суд Житомирської області;
- Заічко Олена Вікторівна — Харківський окружний адміністративний суд;
- Калмикова Юлія Олександрівна — Лисичанський міський суд Луганської області;
- Левченко Андрій Миколайович — Добропільський міськрайонний суд Донецької області;
- Овсянніков Владислав Сергійович — Дергачівський районний суд Харківської області;
- Олійник Максим Юрійович — Михайлівський районний суд Запорізької області;
- Савчук Роман Іванович — Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області;
- Сіренко Наталія Станіславівна — Радомишльський районний суд Житомирської області;
- Шкреба Владлен Вікторович — Кам’янський районний суд Черкаської області.