Закон і Бізнес


Допомога адвокатам: у НААУ розглянули 330 заяв


.

13.05.2022 13:31
1094

Опікунська рада Благодійного фонду НААУ розглянула близько 330 заяв адвокатів та членів їхніх сімей, постраждалих від війни.


На черговому засіданні 12 травня опікунська рада розглянула 20 заяв, передає «Закон і Бізнес».

Зокрема, було виділено по 30 тисяч гривень двом адвокатам з Маріуполя та Миколаєва, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час участі у бойових діях. Також надано матеріальну допомогу по два прожиткові мінімуми на кожну дитину двом багатодітним родинам з Харкова та трьом адвокатам похилого віку з Чернігівщини і Миколаївщини.

Крім того, опікунська рада продовжує підтримувати колег, які через військові дії в Україні частково або повністю втратили житло і потребують кошти на найм тимчасових помешкань. На засіданні було надано матеріальну допомогу таким адвокатам з Бучі, Ірпеня, Маріуполя та Харкова.

Для отримання благодійної допомоги адвокати, які постраждали внаслідок воєнних дій на території України, можуть звернутися із заявою у довільній формі на електронну адресу opekun@unba.org.ua. До заяви рекомендовано долучати документи, інформацію на підтвердження фактів, викладених в заяві.

Закон і Бізнес