Закон і Бізнес


PravoSud – віртуальний помічник юриста

... який допоможе сформувати переможну правову позицію


PravoSud – віртуальний помічник юриста

18.02.2020 13:52
6382

Швидко. Зручно. Наочно. Чому юристи обирають PravoSud – простий і дієвий інструмент у підготовці до судового засідання


Виграти справу швидко та без проблем мріє кожен адвокат. Проте підготовка займає декілька годин, а подекуди тижнів, адже знайти потрібну інформацію в ЄДРСР та інших реєстрах і проаналізувати її буває непросто. Особливо це актуально, коли кожна хвилина, у буквальному сенсі, – запорука перемоги над опонентом. Тож аби спростити юристам цей процес, на українському ринку з'‎явився дієвий інструмент пошуку й аналізу судової практики PravoSud, який уже встигли випробувати та позитивно оцінити десятки тисяч українських правників. Уперше PravoSud дозволяє оперативно отримати релевантну юридичну інформацію у вигляді графіків, проводити аналітику та моніторинг за допомогою великої кількості користувацьких опцій, які (що важливо!) дуже просто налаштовувати.

PravoSud: створений юристами для юристів

Тож спробуймо разом розібратись, як працює PravoSud на практиці і в чому його переваги.

Цей інструмент пошуку й аналізу судової практики повноцінно запрацював відносно нещодавно – восени і вже став справжнім проривом ІТ інновацій у правничій галузі, чи іншими словами legaltech. Команда проекту нещодавно перемогла в Україні в номінації «Кращий стартап у сфері великих даних» у міжнародному конкурсі EuroAsian Startup Awards. Це й не дивно, адже незважаючи на проникнення ІТ систем у всі сфери нашого життя, єдиної платформи для пошуку й аналізу судової практики та отримання інтегрованих аналітичних даних в одній системі на теренах України досі не було.

Як розповідає керівник проекту, юрист Михайло Вертепа, ідея стартапу виникла в нього з практичної потреби. Готуючись до судів і користуючись державними реєстрами, пошуковими базами та різноманітними додатками для правників, він витрачав десятки годин робочого часу на систематизацію отриманої інформації, виокремлення актуальних і відсіювання застарілих даних. Окрім того, ускладнювало роботу те, що різні пошукові системи абсолютно не були інтегровані між собою, до того ж, користування більшістю сервісів платне, а це додаткові фінансові витрати з кишені юриста. Знайома ситуація?

Тож аби вирішити цю проблему, Михайло Вертепа з командою однодумців і правників вирішили створити PravoSud та врахувати в одній системі всі необхідні запити й потреби, які потрібні юристові для підготовки справи. Підійшли до ідеї амбіційно: прагнули зробити такий собі Google, але для правника – створити програму, що максимально охоплюватиме всі необхідні юристові бази та швидко видаватиме актуальну й репрезентативну юридичну інформацію. Таким чином користувачеві більше не треба перевантажувати браузер, одночасно відкриваючи декілька вкладок, окремих документів чи програм. За словами Михайла, головна мета PravoSud – реально спростити життя юристів і в рази зменшити час підготовки до судів.

– Алгоритми не можуть замінити юриста, але вони здатні зробити його роботу швидкою та ефективною, – відзначає Михайло Вертепа, CEO/co‑founder «PravoSud». – Тому ми створили комплексний інструмент, який допомагає оперативно й дієво підготуватися до судового процесу та сформувати переможну правову позицію на основі аналізу отриманих даних. Саме цим PravoSud відрізняється від інших сервісів – це комплексна система, що дає змогу в межах одного додатка вирішувати не одне, а цілу низку завдань.

5 місяців проект тестували та доопрацьовували перед повноцінним запуском, але воно було того варте: відтепер PravoSud – єдина платформа, яка забезпечує весь процес підготовки юриста до судового засідання: від моніторингу інформації до прогнозів щодо роботи судді. До того ж, вартість користування одним сервісом PravoSud дозволяє суттєво заощадити гроші – це у 5–6 разів дешевше, аніж постійно оновлювати підписки на різні сервіси та програми.

Перевага – у деталях: чому варто обрати PravoSud

Як розповідають розробники, оскільки пошук у програмі побудований на основі сучасних алгоритмів, це працює набагато ефективніше й зручніше, ніж звичний юристам ЄДРСР. PravoSud миттєво знаходить лише потрібну інформацію та відсортовує її. Аби правник міг легше сприймати значні масиви даних, було запроваджено їх аналітичну візуалізацію. Тобто потрібну інформацію правник отримує в зручній і наочній формі графіків. Відповідно, кожен графік є інтерактивним: одним кліком на нього користувач може перейти до відповідного переліку справ і здійснити додатковий пошук з певного документа. У результаті отримуємо не сухі дані, а наочну «картину», яка допоможе швидше й ефективніше вибудувати стратегію роботи.  

Задля зручності користування в системі впроваджено чотири основні функції – пошук, аналітика, моніторинг та оцінка ризиків. Кожна з них має свій набір інструментів, які будуть корисні правнику.

Функція пошуку, здійснювана автоматично, за запитом у системі, дозволяє отримати релевантне рішення. Приміром, у ЄДРСР, де зараз розміщено понад 80 млн документів, інформацію можна шукати годинами, а в PravoSud доступний увесь обсяг реєстру судових рішень, і на точний пошук знадобиться не більше декількох хвилин і кліків мишкою. Можна також як шукати справи за точним збігом фрази, так і здійснювати гнучкий пошук, що оцінює відповідність документів, переглянути резолютивну частину, не відкриваючи сам документ, або ж переглядати всю історію конкретної справи, яка вас цікавить.    

Проте знайти потрібну інформацію – лише половина діла. Найважливіша перевага PravoSud – це можливість за мінімальних налаштувань отримати релевантні судові рішення та всебічно оцінити їх за рахунок аналітики. Наприклад, юрист хоче знайти рішення з певної категорії, які були оскаржені та, наприклад, скасовані Верховним Судом, і здійснити серед них пошук за ключовими фразами: пару хвилин – і готово. Розумна система допоможе проаналізувати попередні справи, прослідкувати тенденції процесу й навіть оцінити ефективність конкретного судді, відсоток оскаржень і їх результати, отримати графік судових засідань по судді тощо. З документами можна не лише ознайомитись, а й зберегти, роздрукувати чи оперативно переслати колегам, клієнтам.  

За допомогою функції моніторингу легко відстежувати документи певного типу або категорії, суду чи судді, регіону або інстанції. Можна це здійснювати навіть за певним словом чи словосполученням моніторингу. Тобто щодо будь-якої юридичної особи (або ФОП) одним кліком миші можна налаштувати цілодобовий моніторинг. Так користувач може оперативно отримувати на смартфон інформацію про будь-які зміни в державних реєстрах стосовно неї. Цікаво, що один користувач може застосувати аж 15 таких профілів і сформувати власну підбірку поточної судової практики.

Функція оцінки ризиків PravoSud дає змогу виявити дані, що можуть вплинути на судову стратегію. Це, зокрема, інформація про минулі та поточні судові справи, виконавчі провадження, а також провадження у справах про банкрутство. Усі потрібні відомості будуть надані по роках і по справах, кліком на які можна відкрити потрібні документи.

Зараз PravoSud уже використовують у повсякденній практиці десятки тисяч користувачів. Наразі він – не просто інструмент, а з урахуванням усіх можливостей і функцій, які спроможна виконати система, це інтегрований асистент сучасного юриста, який швидко знайде, проаналізує необхідну інформацію та допоможе сформувати переможну правову позицію. Працюйте із PravoSud уже сьогодні та переконайтесь у цьому самі! Перші 7 днів роботи із сервісом безкоштовні!

PROMOTED