Вища рада правосуддя нарешті розгляне питання щодо переведення 194 суддів столичних апеляційних судів. Також Рада розгляне дві скарги — на висновок дисциплінарної палати ВРП та рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
ПРОЕКТ
Порядок денний № 66
засідання Вищої ради правосуддя
13 вересня 2018 року
1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів апеляційних судів:
1. суддів Київського апеляційного адміністративного суду на посаду судді Шостого апеляційного адміністративного суду:
1. Аліменка Володимира Олександровича;
2. Безименної Наталії Вікторівни;
3. Беспалова Олександра Олександровича;
4. Бєлової Людмили Василівни;
5. Бужак Наталії Петрівни;
6. Василенка Ярослава Миколайовича;
7. Вівдиченко Тетяни Романівни;
8. Ганечко Олени Миколаївни;
9. Горяйнова Андрія Миколайовича;
10. Губської Людмили Вікторівни;
11. Губської Олени Анатоліївни;
12. Епель Оксани Володимирівни;
13. Земляної Галини Володимирівни
14. Ісаєнко Юлії Анатоліївни;
15. Карпушової Олени Віталіївни;
16. Ключковича Василя Юрійовича;
17. Коротких Андрія Юрійовича;
18. Костюк Любов Олександрівни;
19. Кузьменка Володимира Володимировича;
20. Кузьмишиної Олени Миколаївни;
21. Кучму Андрія Юрійовича;
22. Літвіної Наталії Миколаївни;
23. Лічевецького Ігоря Олександровича;
24. Мацедонської Вікторії Едуардівни;
25. Мельничука Володимира Петровича;
26. Мєзєнцева Євгена Ігоровича;
27. Парінова Андрія Борисовича;
28. Петрика Ігоря Йосиповича;
29. Пилипенко Олени Євгенівни,
30. Собківа Ярослава Марʼяновича;
31. Сорочка Євгена Олександровича;
32. Степанюка Анатолія Германовича;
33. Троян Наталії Миколаївни;
34. Файдюка Віталія Васильовича;
35. Федотова Ігоря Вячеславовича;
36. Чаку Євгена Васильовича;
37. Шелест Світлани Богданівни;
38. Шурка Олега Івановича.
2. суддів Київського апеляційного господарськогго суду на посаду судді Північного апеляційного господарького суду:
39. Агрикової Олександри Володимирівни;
40. Буравльова Сергія Івановича;
41. Верховця Анатолія Анатолійовича;
42. Власова Юрія Леонідовича;
43. Дикунської Світлани Ярославівни;
44. Дідиченко Марини Анатоліївни;
45. Доманської Марини Леонідівни;
46. Жук Галини Андріївни;
47. Зубець Лариси Петрівни;
48. Іоннікової Ірини Анатоліївни;
49. Калатай Надії Феліксівни;
50. Коротун Олени Миколаївни;
51. Кропивної Людмили Володимирівни;
52. Куксова Володимира Володимировича;
53. Майданевича Анатолія Григоровича;
54. Мальченко Антоніни Олександрівни;
55. Мартюк Антоніни Іванівни;
56. Михальської Юлії Борисівни;
57. Остапенка Олега Миколайовича;
58. Отрюха Бориса Валентиновича;
59. Пантелієнка Віталія Олеговича;
60. Пашкіної Світлани Анатоліївни;
61. Пономаренка Євгенія Юрійовича;
62. Разіної Тетяни Іванівни;
63. Руденко Марини Анатоліївни;
64. Сітайло Лесі Григорівни;
65. Скрипки Ірини Михайлівни;
66. Смірнової Лариси Георгіївни;
67. Сотнікова Сергія Вікторовича;
68. Суліма Владислава Володимировича;
69. Тарасенко Кароліни Віталіївни;
70. Тищенко Алли Іванівни;
71. Ткаченка Бориса Олександровича;
72. Хрипуна Олега Олексійовича;
73. Чорної Людмили Василівни;
74. Чорногуза Михайла Георгійовича;
75. Шапрана Віктора Валентиновича;
76. Яковлєва Михайла Леонідовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
3. суддів апеляційного суду Київської області на посаду судді Київського апеляційного суду:
77. Авраменка Миколи Григоровича;
78. Березовенко Руслани Вікторівни;
79. Верланова Сергія Миколайовича;
80. Волохова Леоніда Анатолійовича;
81. Габрієля Віктора Олександровича;
82. Гайдай Раїси Миколаївни;
83. Говорухи Володимира Івановича;
84. Голуб Світлани Анатоліївни;
85. Гриненка Олександра Івановича;
86. Гуля В’ячеслава Володимировича;
87. Дриги Андрія Миколайовича;
88. Журби Сергія Олександровича;
89. Зіміної Вероніки Борисівни;
90. Іванової Ірини Віталіївни;
91. Ігнатченко Ніни Володимирівни;
92. Ігнатюка Олега Володимировича;
93. Капічон Ольги Миколаївни;
94. Кашперської Тамари Цезарівни;
95. Кулішенка Юрія Миколайовича ;
96. Лівінського Сергія Володимировича;
97. Матвієнко Юлії Олександрівни;
98. Мельника Ярослава Сергійовича;
99. Мережко Марини Василівни;
100. Миколюка Олександра Володимировича;
101. Олійника Василя Івановича;
102. Орла Анатолія Івановича;
103. Полосенка Василя Степановича;
104. Приходька Костянтина Петровича;
105. Рудніченко Оксани Миколаївни;
106. Савченка Сергія Івановича;
107. Свінціцької Олени Петрівни;
108. Семенцова Юрія Вадимовича;
109. Сержанюка Анатолія Семеновича;
110. Сливи Юрія Михайловича;
111. Сліпченка Олександра Івановича;
112. Суханової Єлизавети Миколаївни;
113. Сушко Людмили Петрівни;
114. Таргоній Дар’ї Олександрівни;
115. Фінагеєва Валерія Олександровича;
116. Шроля Валентина Ростиславовича;
117. Яворського Миколи Анатолійовича;
118. Ященко Ірини Юріївни.
4. суддів апеляційного суду міста Києва на посаду судді Київського апеляційного суду:
119. Андрієнко Антоніни Миколаївни;
120. Балацької Галини Олександрівни;
121. Білич Ірини Михайлівни;
122. Болотова Євгена Володимировича;
123. Борисової Олени Василівни;
124. Васильєвої Маргарити Анатоліївни;
125. Вербової Ірини Михайлівни;
126. Волошиної Валентини Миколаївни;
127. Гаращенка Дмитра Руслановича;
128. Гладія Степана Васильовича;
129. Глиняного Віктора Петровича;
130. Головачова Ярослава Вячеславовича;
131. Горб Ірини Михайлівни;
132. Дзюбіна В’ячеслава Вікторовича;
133. Желепи Оксани Василівни;
134. Жук Ольги Володимирівни;
135. Журавля Олександра Олександровича;
136. Заришняк Галини Миколаївни;
137. Іванченка Миколи Миколайовича;
138. Ігнатова Романа Миколайовича;
139. Кепкал Людмили Іванівни;
140. Кирилюк Галини Миколаївни;
141. Кияшка Олександра Анатолійовича;
142. Ковальської Віри Володимирівни;
143. Кравець Валентини Аркадіївни;
144. Крижанівської Ганни Володимирівни;
145. Кулікової Світлани Василівни;
146. Лапчевської Олени Федорівни;
147. Лашевича Валерія Миколайовича;
148. Левенця Бориса Борисовича;
149. Мазурик Олени Федорівни;
150. Маліновського Олега Адольфовича;
151. Мараєвої Наталії Євгенівни;
152. Масенка Дениса Євгеновича;
153. Махлай Людмили Дмитрівни;
154. Мельника Володимира Васильовича;
155. Мосьондза Івана Анатолійовича;
156. Музичко Світлани Григорівни;
157. Невідомої Тетяни Олексіївни;
158. Немировської Олени Віленівни;
159. Новова Сергія Олександровича;
160. Оніщука Максима Івановича;
161. Павленко Оксани Петрівни;
162. Паленика Ігоря Григоровича;
163. Панченка Миколи Миколайовича;
164. Пікуль Антоніни Адольфівни;
165. Поливач Любові Дмитрівни;
166. Поліщук Наталії Валеріївни;
167. Присяжнюка Олега Богдановича;
168. Прокопчук Наталії Олексіївни;
169. Ратнікової Валентини Миколаївни;
170. Рейнарт Ійї Матвіївни;
171. Рибака Івана Олексійовича;
172. Росік Тетяни Володимирівни;
173. Рубан Світлани Михайлівни;
174. Саліхова Віталія Валерійовича;
175. Семенюк Тетяни Анатоліївни;
176. Сілкової Ірини Миколаївни;
177. Сітайло Олени Миколаївни;
178. Слюсар Тетяни Андріївни;
179. Соколової Вікторії Вячеславівни;
180. Стрижеуса Анатолія Миколайовича;
181. Трясуна Юрія Ростиславовича;
182. Тютюн Тетяни Миколаївни;
183. Українець Людмили Дмитрівни;
184. Фрич Тетяни Вікторівни;
185. Худика Миколи Павловича;
186. Чобіток Алли Олександрівни;
187. Чорного Олександра Миколайовича;
188. Шахової Олени Василівни;
189. Шебуєвої Вікторії Андріївни;
190. Шкоріної Олени Іванівни;
191. Юденко Тамари Миколаївни;
192. Юрдиги Ольги Степанівни;
193. Ященка Миколи Анатолійовича;
194. Ящук Тетяни Іванівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю. )
2. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:
у зв’язку з поданням заяви про відставку:
1. Биканова Івана Романовича - судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
2. Островського Любомира Євгеновича - судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області;
3. Тітової Тамари Анатоліївни - судді Добропільського міськрайонного суду Донецької області.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
у зв’язку з поданням заяви про відставку:
4. Горбатенко Олени Михайлівни - судді Сєверодонецького міського суду Луганської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
3. Розгляд скарги адвоката Подосінова Андрія Олександровича в інтересах судді Дарницького районного суду міста Києва ЛУЖЕЦЬКОЇ Олени Романівни на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 20 квітня 2018 року № 1202/1дп/15-18 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
4. Розгляд скарги Матієка Тараса Васильовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 28 березня 2018 року № 130дп-17 про закриття дисциплінарного провадження стосовно прокурора Тернопільської області ПЕРЧА В’ячеслава Орестовича та заступника прокурора Полтавської області ГАЛИЦЬКОГО Олега Васильовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
5. Різне.