Закон і Бізнес


Дисциплінарні палати ВРП розглянуть 30 скарг на суддів


11.07.2018 08:50
2452

Перша та Третя дисциплінарні палати Вищої ради правосуддя планують винести рішення у 4-х дисциплінарних справах та вивчити 26 скарг на дії суддів.


Порядок денний засідання Першої Дисциплінарної палати

на 11 липня 2018 року

  1. 1.     Розгляд дисциплінарних справ:

1)           за скаргами адвоката Зейкана Ярослава Павловича стосовно суддів апеляційного суду міста Києва Дзюбіна В’ячеслава Вікторовича, Рибака Івана Олексійовича, Росік Тетяни Володимирівни;

                       (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

  1. 2.     Розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову у її відкритті:

1)           за скаргою Симоненко Наталії Петрівни на дії судді Печерського районного суду міста Києва Горкавої Вікторії Юріївни;                   

               (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

2)           за скаргами судді Радомишльського районного суду Житомирської області Сіренко Наталії Станіславівни на дії судді Радомишльського районного суду Житомирської області Невмержицього Івана Миколайовича;

                   (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)

3)           за скаргою Лінника Віталія Петровича стосовно судді Ірпінського міського суду Київської області Оладько Світлани Іванівни;

4)           за скаргою Кравченка Ярослава Валентиновича стосовно судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області Музики Олександра Миколайовича;

5)           за скаргами Мартинюк Людмили Анатоліївни і Туменка Василя Анатолійовича стосовно судді апеляційного суду Вінницької області Кривошеї Анатолія Івановича;

6)           за скаргами Стрелецького Олександра Павловича стосовно суддів Запорізького районного суду Запорізької області Громової Інни Борисівни, Яркіної Світлани Василівни, апеляційного суду Запорізької області Рассуждая Вадима Якимовича;

               (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)

7)           за скаргою Дорошко Ольги Євгенівни стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Тарасюк Кристини Едуардівни;

8)           за скаргою Міністерства економіки розвитку і торгівлі України стосовно судді Фрунзенського районного суду міста Харкова Бондарєвої Ірини Володимирівни;

9)           за скаргою адвоката  Костенка Олега Анатолійовича стосовно судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Волошина Євгена Валерійовича;

10)      за скаргою Богданової Маргарити Федорівни, Борщевої Олени Олександрівни, Борщева Олександра Валерійовича, Борщева Валерія Валерійовича, Борщева Валерія Миколайовича, Соломієнка Володимира Володимировича, Ропакова Юрія Станіславовича, Богданова Дмитра Федоровича, Гавриленка Олега Миколайовича, Гавриленко Олени Олегівни, Гавриленка Юрія Олеговича, Окладної Марини Георгіївни, Орлова Олександра Валентиновича, Рижевцової Любові Олександрівни стосовно судді апеляційного суду Харківської області Яцини Віктора Борисовича;

11)      за скаргою Горбатенка Артура Всеволодовича стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси Чернявської Лариси Миколаївни;

                   (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Маловацький О.В.)

12)      за скаргою адвоката Кузьміна Дмитра Леонідовича, який діє в інтересах ТОВ «РЕНТЗЕМ» щодо наявності підстав для відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Богунського районного суду міста Житомира Гумен Наталії Вікторівни;

               (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.) 

  1. 3.            Попередній розгляд дисциплінарної скарги:

1)           Насібян Ліліт Седраківни стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбели Юрія Сергійовича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Шапран В.В.)

 

 ПРОЕКТ

Порядок денний 

засідання Третьої Дисциплінарної палати 

Вищої ради правосуддя

11 липня 2018 року 

  1. 1.           Розгляд дисциплінарних справ:

1)                стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області  ГАВРИЛОВА Дімітрія Вікторовича, відкритої за скаргою Гаценко Г.В.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

2)                стосовно судді Солом’янського районного суду міста Києва КІЗЮН Людмили Іванівни, відкритої за скаргами Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, адвоката Самойленко А.О. в інтересах ТОВ «Астерс Консалт», Національного банку України;

3)                стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області ВОЛЧКА Андрія Ярославовича, суддів апеляційного суду Дніпропетровської області ЛАЧЕНКОВОЇ Оксани Володимирівни, ВАРЕНКО Олени Павлівни, ГОРОДНИЧОЇ Валентини Сергіївни, відкритої за скаргами Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк», поданими через адвокатів Тараненка А.І., Ткачука О.В., та стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області УСАТОВА Дмитра Дмитровича, судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська МОРОЗА Віктора Павловича, суддів апеляційного суду Київської області ГУЛЯ Вячеслава Володимировича, ІВАНОВОЇ Ірини Віталіївни, відкритої за власною ініціативою Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

  1. 2.       Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):

1)                Власенка В.В. стосовно судді Херсонського окружного адміністративного суду ВОЙТОВИЧА Івана Івановича

2)                Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді апеляційного суду Дніпропетровської області МУДРЕЦЬКОГО Романа Володимировича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)

3)                Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Червоноградського міського суду Львівської області ГРАБОВСЬКОГО Віталія Володимировича;

4)                 Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно судді Подільського районного суду міста Києва ШАХОВНІНОЇ Марини Олегівни;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)

5)                Сухойвана О.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ЦОКОЛ Лариси Іванівни.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

6)                адвоката Пльотки П.Ю. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ПИСАНЦЯ Віталія Анатолійовича;

7)                Уповноважених Верховної Ради України з прав людини                       Лутковської В.В. та Циганенка О.П. стосовно суддів Львівського апеляційного адміністративного суду ЗАТОЛОЧНОГО Віталія Семеновича, БОГАЧЕНКА Сергія Івановича, КУЗЬМИЧА Сергія Миколайовича, УЛИЦЬКОГО Василя Зіновійовича, ГУЛИДА Романа Методійовича та судді Галицького районного суду міста Львова ГОРОДЕЦЬКОЇ Людмили Миколаївни;

8)                Демідова Д.В. стосовно голови Деснянського районного суду міста Києва ЛОБАНОВА Володимира Андрійовича;

9)                Номерованного А.К. стосовно суддів апеляційного суду Одеської області МАНДРИКА Віталія Олександровича, ПОТАНІНА Олександра Олександровича;

10)           Семенюка Ю.О. стосовно судді Рівненського міського суду Рівненської області НАУМОВА Сергія Валентиновича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мамонтова І.Ю.)

11)           голови Харківського окружного адміністративного суду                      Панченко О.В. стосовно суддів Харківського окружного адміністративного суду БІЛОВОЇ Ольги Валентинівни, ЗАІЧКО Олени Вікторівни, ШЛЯХОВОЇ Олени Миколаївни;

12)           Кохлікяна А.Г. стосовно судді Центрального районного суду міста Миколаєва ЧУЛУПА Олександра Степановича;

13)           Боровенського В.І. стосовно судді Синельниківського міськрайонного суду ПОРОШИНОЇ Олени Олегівни;

14)           Бондаренка В.І. та Бондаренко І.В. стосовно судді апеляційного суду Одеської області ДРАГОМИРЕЦЬКОГО Миколи Миколайовича та судді Одеського апеляційного адміністративного суду КРАВЦЯ Олександра Олександровича;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)

3.Різне.