Закон і Бізнес


Єфремов запросив Саакашвілі на суд


20.03.2017 10:09
1967

Екс-керівник Партії регіонів Олександр Єфремов запросив колишнього одеського губернатора Михайла Саакашвілі, який заявив, що у зв'язку з політичними домовленостями Єфремова скоро відпустять, на судове засідання у своїй справі для ознайомлення з матеріалами фальсифікації кримінального переслідування.


Запрошення О.Єфремов виклав на своїй сторінці в Facebook, передає видання «Закон і Бізнес».

Нагадаємо, нещодавно М.Саакашвілі заявив про те, що Єфремова нібито скоро випустять з в'язниці в обмін на голоси опозиції за потрібного аудитора НАБУ. Насправді, 15 березня 2017 року Апеляційний суд м.Києва своїм рішенням визнав необґрунтованими підозру О.Єфремову по одному з інкримінованих йому злочинів, а саме, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (привласнення або розтрата майна) і, відповідно, обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою за цією статтею.

«Для такого відомого політика як Саакашвілі, на мій погляд, варто визначитися: чи є він опонентом правлячого режиму, який здійснює політичні репресії і переслідування неугодних, або він є частиною цього режиму і помічає, лише коли репресії стосуються членів його команди», - написав Єфремов.

Він також закликав Саакашвілі надати докази причетності Єфремова до сепаратизму або державної зради, якщо у нього такі є.

«Якщо ж немає - пропоную йому ознайомитися з матеріалами фальсифікації мого кримінального переслідування з боку Генпрокуратури. Публічно запрошую його відвідати мій судовий процес в Старобільську Луганської області, щоб відмежуватися від репресій правлячого режиму і, як людині, яка сама піддається звинуваченням з боку опонентів, продемонструвати свою прихильність до Закону і принципам справедливого суду», - написав екс-керівник ПР.

Закон і Бізнес