Закон і Бізнес


Анонс правових подій тижня (20-25 березня 2017)


20.03.2017 09:01
1943

Цього тижня у столиці пройде семінар з правового захисту суб’єктів землекористування та семінар «Кримінально-правові ризики для адвокатів». Також засідатимуть дисциплінарні палати ВРП . Про ці та інші події тижня читайте в анонсі від «ЗіБ».


20 березня

Збереться на засідання друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя.

Вона розгляне 4 дисциплінарні справи, зокрема щодо двох представників вищих спеціалізованих судів, а також проаналізує 5 заяв щодо дій суддів на наявність підстав для порушення дисциплінарних проваджень.

У Києві пройде семінар «Кримінально-правові ризики для адвокатів».

Учасники заходу, який проводить комітет Асоціації правників України з кримінального та кримінально-процесуального права, обговорять способи протидії тиску з боку правоохоронних органів та зацікавлених осіб.

21 березня

Вища кваліфікаційна комісія суддів засідатиме у складі палати з питань добору і публічної служби суддів.

Розглядатиметься питання щодо внесення подань про відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації.

У столиці можна буде прослухати освітній лекторій «Колективне управління майновими авторськими та суміжними правами в Україні: історія та перспективи розвитку».

Під час заходу, організованого комітетом Асоціації правників України з інтелектуальної власності, буде відкрито завісу над історичним розвитком ОКУ у світі та проаналізовано, чому в Україні з ними не склалося.

22 березня

Заплановане засідання третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

На порядку денному — 7 дисциплінарних справ і 13 заяв (скарг) щодо суддів, серед яких вісім представників Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

У Києві пройде публічне обговорення законодавчих ініціатив у сфері охорони прав на торговельні марки.

Під час заходу, яким опікується комітет Асоціації правників України з інтелектуальної власності, планується обговорити проект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення публічності і недопущення зловживань в сфері реєстрації та обігу знаків для товарів і послуг, а також захисту та створення умов для реалізації прав їх власників» (№5419).

23 березня

У столиці відбудеться відкрита дискусія «Актуальні питання процедури контролю за концентрацією суб’єктів господарювання».

Захід пройде в рамках засідання комітету Асоціації правників України з конкуренційного права.

У Києві пройде семінар «Застосування трендових та ефективних способів, інструментів адвокатом при наданні правової допомоги на високому рівні».

Навчання організовують комітет з міжнародного права Асоціації адвокатів України та рівненське відділення ААУ.

У Чернігові збереться круглий стіл «Актуальні питання вибору оптимального способу врегулювання спору у досудовому або позасудовому порядку».

Метою заходу, який проводить відділення Асоціації правників України в Чернігівській області, є з’ясування актуальних питань щодо ефективності досудових способів вирішення правових конфліктів.

24 березня

У столиці пройде практичний семінар «Правовий захист суб’єктів землекористування».

Під час заходу, яким опікуються Земельна спілка України та OLEHRACHUKLawFirm, аналізуватимуться, зокрема, процедури погодження документації щодо землеустрою, нормативної грошової оцінки земель, справляння плати за землю, а також судова практика у земельних спорах.

25 березня

У Києві відбудеться турнір з настільного тенісу для адвокатів.

Його організовують київське міське відділення Асоціації адвокатів України та юридична фірма «ЮВІТО».

Закон і Бізнес