Закон і Бізнес


Академію адвокатури нагородили золотою медаллю


17.03.2017 12:52
2946

Академія адвокатури України отримала Гран-прі та нагороджена золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід – основа якості і змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти» під час Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».


Про це повідомила ректор Академії адвокатури України Тетяна Варфоломєєва на своїй сторінці у Фейсбук, передає «Закон і Бізнес».

«Сьогодні відкрилася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», де Академія адвокатури України отримала Гран-прі та нагороджена Золотою медаллю у номінації «Компетентнісний підхід – основа якості і змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти», — написала вона.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» є щорічним заходом, який відбувається за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Цього року виставка проходить у столиці  з 16 по 18 березня.

Це вже не перша подібна нагорода Академії адвокатури України: у 2012 році  заклад виборов престижну нагороду – Гран-Прі «Лідер наукової діяльності». На попередній – Другій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади-2011» Академія адвокатури отримала Гран-прі і звання «Лідер сучасної освіти».

Окрім Гран-прі, Академія адвокатури України отримала також Диплом за активну роботу з модернізації освіти, ректор Тетяна Варфоломеєва нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за організаторську діяльність з підвищення якості національної освіти.

Закон і Бізнес