Закон і Бізнес


Ще 7 суддів із 10 пройшли кваліфоцінювання


Фото - ВККСУ

10.03.2016 08:48
724

Вчора Вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила результати кваліфікаційногооцінювання другої групи суддів - 7 осіб підтвердили своє право здійснювати правосуддя, а одного суддю направили вчитись далі.


Як повідомили "ЗіБ" у ВККСУ, за результатами оцінювання 7 суддів, які претендують на обрання безстроково, підтвердили можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді, а саме:

Басова Наталія Миколаївна  – суддя Луганського окружного адміністративного суду;

Бережнюк Віта Вячеславівна – суддя господарського суду Рівненської області;

Бєлік Вікторія Геннадіївна – суддя господарського суду Дніпропетровської області;

Бідонько Анатолій Васильович – суддя Харківського окружного адміністративного суду;

Гіглава Ольга Василівна – суддя Полтавського окружного адміністративного суду;

Давиденко Тетяна Вікторівна – суддя Донецького окружного адміністративного суду;

Котельницька Вікторія Леонідівна – суддя господарського суду Сумської області.

Водночас Кльопов Ігор Геннадійович, суддя господарського суду Полтавської області, не підтвердив можливість здійснювати правосуддя. Комісія відсторонила його від здійснення правосуддя та направила до Національної школи суддів України для проходження перепідготовки, яка триватиме до 22 серпня 2016 року.

При перепідготовці враховуватиметься спеціалізація та  інстанційність суду, а також результати первинного кваліфікаційного оцінювання Ігоря Кльопова. Після навчання на суддю очікує повторне оцінювання.

Стосовно суддів Дніпропетровського окружного адміністративного суду Боженко Наталії Василівни та Віхрової Вікторії Станіславівни Комісія вирішила оголосити перерву в розгляді питання про визначення результатів первинного кваліфікаційного оцінювання через необхідність проведення додаткової перевірки даних суддівського досьє.