Закон і Бізнес У ногах правди немає

Коментарі (7)

0
Василь Д.

Щодо радянцини, Ви помиляєтесь. Устав уголовного судопроизводства 1864 789.Немедленно по подписании резолюции судьи возвращаются в зал заседания, и председатель суда провозглашает сущность приговора. 790.При входе судей все находящиеся в зале заседания лица встают со своих мест и выслушивают стоя сущность приговора. У західних судових процесах судові рішення заслуховують стоячи, зокрема, у Великобританії та США.На підсилення аргументів автора статті зазначу, що судді зачитують вирок сидячи

03.01.2017 11:13 Відповісти
0
alla

повністю згодна з Корнієм. крім того, хочу додати, що ті пристні у залі суд.засідання, які погано себе почувають, можуть не вставати навіть для надання свідчень і пояснень, для запитань, але й судді зачастую, через співчуття до сторін та співробітників, не бажаючи відкладати судові засідання через велику кількість роботи, працюють з поганим самопочуттям - з температурою, болями у нозі чи животі, тощо. то що, заставляти їх вистоювати?

01.01.2017 21:24 Відповісти
0
2

У адміністративному, господарському та цивільному судочинстві остаточні рішення взагалі необхідно поштою направляти, або вручати без всякого проголошення, яке нікому не потрібне, тільки час витрачається без толку. В кримінальному - краще стоячи і тільки резолютивну частину вироку, а в повному обсязі вручати (чи надсилати) у письмовому вигляді. В теперішній час, зважаючи на ненормальну кількість справ та неукомлектованість судів, необхідно економити час на якість рішення. Така от пропозиція.

30.12.2016 13:07 Відповісти
0
Корній

По темі статті. Проголошення вироку стоячи, це є дійсно архаїзм і радянщина. Це нікому не потрібно. Той, хто це заперечує, просто ніколи не стояв і не слухав вироки протягом 2-3-4-5-6 годин поспіль. А якщо в залі присутні часрівні жінки та дівчата на підборах?..В таких випадках складається уява, що відбування покарання розпочавлось вже під час проголошення вироку. Але воно поширюється, кірм обвинувачених, ще й на інших учасників процесу. Є дійсно геть незрозумілим до чого цей акт садомазохізму.

30.12.2016 13:30 Відповісти
0
Чуковський

А це що? Стаття 329 КПК : Сторони кримінального провадження допитують свідків... стоячи. " Це дебілізм. Адвокат замість того, щоб занотовувати покази свідка повинен стояти.

11.01.2017 14:03 Відповісти
0
Корній

З метою економії часу та через брак суддів, перш за все, необхідно скасувати колегіальний розгляд справ в суді першої інстанції. По-друге, у випадку повного визнання вини до овинувального акту слід долучати лише вступну і резулятивну частину вироку (тим самим сам обвинувальний акт буде слугувати описовою і мотивувальною частиною вироку). По-третє, дійсно, проголошення вироку має відбуватись за правилами проголошення ухвал (мотивувальну частину згодом, а не негайно).

30.12.2016 13:24 Відповісти
0
Роман

Гадаю, що було б виправданим таке: суддя проголошує вирок чи рішення, включаючи ухвали, стоячи, присутні також обов'язково заслуховують їх стоячи (крім тих, хто в силу фізичних вад цього неможуть зробити). Суддя - проголошує сидячи, значить і ті, хто заслуховує проголошення мають право робити це сидячи.

29.12.2016 20:29 Відповісти