Під час засідання 18 липня Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя, зокрема, вивчить 7 дисциплінарних справ та 11 скарг на дії суддів.
Порядок денний
засідання Третьої Дисциплінарної палати
Вищої ради правосуддя
18 липня 2018 року
- 1. Розгляд дисциплінарних справ:
1) стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва НАГОРЯНСЬКОГО Сергія Івановича, відкритої за скаргами Хватова Ю.Ю., Геращенка А.А.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
2) стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області БЕДЬО Василя Івановича, відкритої за скаргою Герасименко М-Є. П.;
3) стосовно судді Приморського районного суду міста Одеси ШЕНЦЕВОЇ Ольги Петрівни, відкритої за скаргою Розінського Я.З.;
4) стосовно судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області БАЙБАРИ Григорія Антоновича, відкритої за скаргою Швець Н.Ю.;
5) стосовно судді Галицького районного суду міста Львова КОТЕЛЬВИ Катерини Олександрівни, відкритої за скаргою Дерка П.Є.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Овсієнко А.А.)
6) стосовно судді Херсонського міського суду Херсонської області БОЧКО Юлії Іванівни, відкритої за скаргою Білорукова С.В;.
7) стосовно судді господарського суду Полтавської області КУЛЬБАКИ Михайла Михайловича, відкритої за скаргою Келембета О.М.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
- 2. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті за заявами (скаргами):
1) Троцької Н.Ф. стосовно судді Кузнецовського міськрайонного суду Рівненської області ГОРЕГЛЯД Оксани Іванівни;
2) Оліярника Ю.І. стосовно судді Галицького районного суду міста Львова СТРЕЛЬБИЦЬКОГО Віталія Вікторовича;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
3) Прокуратури Луганської області стосовно судді Сватівського районного суду Луганської області ЮРЧЕНКА Станіслава Олександровича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
4) Ковальчук Т.П. стосовно судді Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу БИКАНОВА Івана Романовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
5) Іванової Т.М. стосовно судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська НАУМОВОЇ Ольги Сергіївни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
6) Шуляка В.М. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва ОСТАПЧУК Тетяни Володимирівни;
7) прокурора Закарпатської області стосовно судді Свалявського районного суду Закарпатської області ЖИГАНСЬКОЇ Наталії Михайлівни;
8) Маріупольської місцевої прокуратури № 1 Донецької області стосовно судді Першотравневого районного суду Донецької області ДЕМОЧКА Дмитра Олександровича;
9) Притикіна І.І. стосовно судді Жовтневого районного суду Донецької області КОВТУНЕНКА Вадима Олексійовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Худик М.П.)
10) Абдуллаєва Ф.Р. стосовно судді Голосіївського районного суду міста Києва Колдіної Олександри Олегівни;
11) ТОВ «Сучасне будівництво «ПІБ» стосовно судді Господарського суду міста Києва ЦЮКАЛА Юрія Вікторовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
3.Різне.
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!