Під час засідання 18 червня Вища рада правосуддя розгляне матеріали щодо призначення суддів-«п’ятирічок».
Порядок денний № 42
засідання Вищої ради правосуддя
18 червня 2018 року
1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:
1. Пухальського Сергія Валерійовича - Скадовського районного суду Херсонської області;
2. Коваль Оксани Андріївни - Святошинського районного суду міста Києва;
3. Горобцової Ярослави Володимирівни - Київського окружного адміністративного суду;
4. Максименко Лілії Яковлівни - Запорізького окружного адміністративного суду;
5. Артоуз Олесі Олександрівни - Запорізького окружного адміністративного суду;
6. Хрущ Вікторії Леонідівни - Тернопільського окружного адміністративного суду;
7. Квєтки Іванни Анатоліївни - Снігурівського районного суду Миколаївської області;
8. Гудзенко Валентини Леонідівни - Уманського міськрайонного суду Черкаської області;
9. Іщук Тетяни Павлівни - Вінницького міського суду Вінницької області;
10. Дочинця Сергія Івановича - Вугледарського міського суду Донецької області;
11. Сидорак Галини Богданівни - Підволочиського районного суду Тернопільської області;
12. Пацка Дмитра Васильовича - Гощанського районного суду Рівненської області;
13. Галінської Вікторії Валеріївни - Рівненського міського суду Рівненської області;
14. Дюміної Наталії Олександрівни - Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;
15. Науменка Артура Олеговича - господарського суду Запорізької області;
16. Рудюк Олени Юріївни - Дарницького районного суду міста Києва;
17. Стручкової Лілії Іванівни - Бердянського міськрайонного суду Запорізької області;
18. Гебеша Сергія Антонійовича - Закарпатського окружного адміністративного суду;
19. Замченко Анни Олександрівни - Білопільського районного суду Сумської області;
20. Кицюк Вікторії Сергіївни - Солом'янського районного суду міста Києва;
21. Хацько Наталі Олександрівни - Селидівського міського суду Донецької області;
22. Сирбул Оксани Федорівни - Дарницького районного суду міста Києва;
23. Музики Максима Васильовича - господарського суду Хмельницької області;
24. Данік Яни Іванівни - Путивльського районного суду Сумської області;
25. Корбута Володимира Володимировича - Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області;
26. Чалого Андрія Васильовича - Новопсковського районного суду Луганської області;
27. Костя Віталія Володимировича - Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
28. Кузнецова Романа Олександровича -Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
29. Євтюшенкової Вікторії Іванівни - Роменського міськрайонного суду Сумської області;
30. Ломаки Вікторії Сергіївни - господарського суду міста Києва;
31. Мостепаненко Юлії Іванівни -господарського суду Одеської області;
32. СтаровойтовоїСвітлани Миколаївни - Дніпровського районного суду міста Києва;
33. Ковбеля Максима Миколайовича - Васильківського міськрайонного суду Київської області;
34. Капцової Тетяни Петрівни - господарського суду міста Києва;
35. Болдирєвої Уляни Миколаївни - Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області;
36. Леміщенко Ольги Олегівни - Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області;
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!