9 лютого 2016 року о 10:00 розпочнеться засідання дисциплінарної секції Вищої ради юстиції, за адресою: вул. Студентська, 12-а, м. Київ. В порядку денному - розгляд дисциплінарних справ, матеріалів перевірок, висновків членів ВРЮ,відкриття дисциплінарних справ та проваджень щодо несумісності.
Як повідомили "ЗіБ" у ВРЮ, зокрема, секція Вищої ради юстиції розгляне наступні питання:
1. Розгляд дисциплінарної справи стосовно:
- судді Бобринецького районного суду Кіровоградської області Бевза Олега Юрійовича;
- суддів Вищого адміністративного суду України:
Бутенка Володимира Івановича;
Чумаченко Тетяни Анатоліївни;
Білуги Сергія Володимировича;
2. Розгляд питання про відкриття чи відмову у відкритті провадження щодо вимог законодавства про несумісність за рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України стосовно:
- судді Бахчисарайського районного суду Автономної Республіки Крим Морозко Ольги Романівни,
- судді Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Юрченка Станіслава Вікторовича,
- судді Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Нанарова Олексія Олександровича,
- судді Роздольненського районного суду Автономної Республіки Крим Бедрицької Марії Олександрівни,
- судді Совєтського районного суду Автономної Республіки Крим Бражніка Ігоря Сергійовича,
- судді Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим Алінкіної Аліни Вікторівни.
3. Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті стосовно:
- суддів Вищого адміністративного суду України:
Головчук Світлани Володимирівни;
Ситникова Олександра Федотовича;
Сороки Миколи Олексійовича,
СмоковичаМихайла Івановича,
Мороз Лариси Леонтіївни;
Швеця Віктора Володимировича;
Головчук Світлани Володимирівни;
- суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ:
Попович Олени Вікторівни;
Дьоміної Ольги Олександрівни.
Ступак Ольги В`ячеславівни;
Мазур Лідії Михайлівни;
Колодійчука Віктора Миколайовича;
Ткачука Олега Степановича;
- суддів Вищого господарського суду України:
Дроботової Тетяни Борисівни,
Волковицької Наталі Олександрівни,
Рогач Лариси Іванівни;
Дерепи Володимира Івановича;
4. Розгляд матеріалів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції стосовно:
- суддів господарського суду міста Києва Літвінової Марини Євгенівни, Гулевець Ольги Віталіївни, Івченка Анатолія Миколайовича, Любченко Марії Олександрівни, Пригунової Алли Борисівни, Мандичева Дениса Вадимовича, Спичака Олексія Миколайовича, Паська Миколи Васильовича, Дідиченко Марини Анатоліївни (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду міста Києва), Мороза Сергія Миколайовича, Гончарова Сергія Августовича (за дії, вчинені на посаді судді господарського суду міста Києва), Баранова Дмитра Олександровича, Курдельчука Ігоря Даниловича,
- суддів Київського апеляційного господарського суду Чорної Людмили Василівни, Смірнової Лариси Георгіївни, Тищенко Оксани Володимирівни, Буравльова Сергія Івановича, Андрієнко Володимира Васильовича, Суліми Владислава Володимировича, Корсакової Ганни Валеріївни, Жук Галини Андріївни, Куксова Володимира Володимировича, Коршун Ніни Миколаївни, Авдеєва Петра Вікторовича, Гаврилюка Олександра Миколайовича, Шаптали Євгена Юрійовича.
5. Розгляд висновків членів Вищої ради юстиції стосовно:
- суддів Печерського районного суду міста Києва Бортницької Віти Вікторівни, Отрош Інни Олексіївни;
- суддів апеляційного суду Черкаської області Бондаренка Сергія Івановича, Храпка Василя Дмитровича, Дмитренка Миколи Івановича;
- суддів Городоцького районного суду Львівської області Перетятько Оксани Василівни, Львівського апеляційного адміністративного суду Глушка Ігоря Володимировича, Большакової Олени Олегівни, Макарика Володимира Ярославовича;
- суддів Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Шевцової Тамари Василівни, апеляційного суду Дніпропетровської області Кухаря Олексія Васильовича, Ферафонтова Вадима Юрійовича, Сенченка Івана Миколайовича;
- суддів Крюківського районного суду міста Кременчука Полтавської області Зоріної Діани Олександрівни, апеляційного суду Полтавської області Гальонкіна Сергія Анатолійовича, Лобова Олександра Анатолійовича, Одринської Тетяни Володимирівни;
- судді Ірпінського міського суду Київської області Кухленка Дмитра Сергійовича;
- суддів Городнянського районного суду Чернігівської області Соколова Олександра Олексійовича, Березовського Олексія Дмитровича, Карпинської Наталі Михайлівни, апеляційного суду Чернігівської області Шевченка Віктора Миколайовича, Бобрової Ірини Олексіївни, Скрипки Анжели Антонівни;
- суддів Богородчанського районного суду Івано-Франківської області Гутича Петра Федоровича, апеляційного суду Івано-Франківської області Горейко Марії Дмитрівни, Вакарук Віри Михайлівни, Ясеновенко Людмили Василівни;
- суддів Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Бондар Яни Миколаївни (на даний час обіймає посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області), апеляційного суду Дніпропетровської області Турік Валентини Порфирівни, Митрофанової Любов Василівни, Зубакової Вікторії Петрівни;
- суддів апеляційного суду Луганської області Борисова Євгена Анатолійовича, Луганської Валентини Миколаївни, Маляренко Ірини Борисівни (на даний час обіймає посаду судді апеляційного суду Миколаївської області), Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Горелкіної Наталі Андріївни;
- суддів Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Дячкова Сергія Васильовича, апеляційного суду Дніпропетровської області Баранніка Олександра Петровича, Михайловської Світлани Юріївни, Чубукова Олексія Петровича, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Балюка Миколи Івановича;
- суддів Гусятинського районного суду Тернопільської області Козяр Людмили Василівни, Митражик Елли Михайлівни, Цвинтарної Тетяни Миколаївни, апеляційного суду Тернопільської області Дикун Світлани Іллівни, Парандюк Тетяни Станіславівни, Шевчук Галини Михайлівни, Хоми Марії Володимирівни, Козака Ігоря Осиповича, Демковича Юрія Йосиповича, Ходоровського Михайла Васильовича, Фащевської Наталії Євгенівни, Гурзеля Ігоря Васильовича, Ткача Зеновія Євгеновича, Міщія Олександра Ярославовича;
- суддів Ленінського районного суду міста Донецька Шестопалової Яни Володимирівни та Данилюк Ольги Станіславівни;
- суддів Приморського районного суду міста Одеси Нікітіної Світлани Йосипівни та Шенцової Ольги Петрівни;
- судді господарського суду Донецької області Фурсової Світлани Миколаївни;
- судді Октябрського районного суду міста Полтави Савченко Людмили Іванівни.
Матеріали за темою
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій — і будьте першим!