ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
НАКАЗ
09 грудня 2013 р. м. Київ № 624/к
Про відзначення працівників |
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну участь у зміцнення стану організаційного забезпечення діяльності судів та з нагоди Дня працівників суду
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити заохочувальною відзнакою Державної судової адміністрації України – нагрудним знаком "Знак пошани":
Вереса |
- |
голову Охтирського міськрайонного суду Сумської області; |
Гутича |
- |
суддю Богородчанського районного суду Івано-Франківської області; |
Колбасова |
- |
заступника голови господарського суду Вінницької області. |
2. Нагородити Почесною грамотою Державної судової адміністрації України:
Бодашко |
- |
голову Балтського районного суду Одеської області; |
||
Бондарчук |
- |
керівника апарату Демидівського районного суду Рівненської області; |
||
Валуєву |
- |
суддю Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області; |
||
Ворвульову |
- |
консультанта з кадрової роботи Нахімовського районного суду міста Севастополя; |
||
Водолазкіну Ірину Миколаївну |
- |
начальника відділу звітності управління бухгалтерського обліку та звітності Державної судової адміністрації України; |
||
Вдовиченко |
- |
секретаря частини апеляційного суду Дніпропетровської області у місті Кривому Розі; |
||
Дорошенко |
- |
голову Березанського районного суду Миколаївської області; |
||
Захарову Аллу Федорівну |
- |
суддю судової палати у цивільних справах апеляційного суду Черкаської області; |
||
Каплановську Крістіну Ромуальдівну |
- |
заступника керівника апарату суду-начальника організаційно-кадрового відділу господарського суду Вінницької області; |
||
Кислянку |
- |
керівника апарату Кузнецовського міського суду Рівненської області; |
||
Козоріз |
- |
головного спеціаліста відділу документального забезпечення та контролю управління організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України; |
||
Марчук |
- |
старшого секретаря апеляційного суду Рівненської області; |
||
Міняйло |
- |
помічника судді Зарічного районного суду міста Суми; |
||
Слюсар |
- |
директора Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України; |
||
Соболєву |
- |
провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу господарського суду Вінницької області; |
||
Олійника |
- |
начальника відділу матеріально-технічного та господарського забезпечення апеляційного суду Полтавської області; |
||
Онищенка |
- |
заступника керівника апарату Кіровського районного суду міста Кіровограда; |
||
Поліщук |
- |
заступника начальника управління – начальника відділу експлуатації та будівництва приміщень судів управління матеріально-технічного забезпечення Державної судової адміністрації України; |
||
Храпенко |
- |
головного спеціаліста відділу статистики, аналітики та узагальнення судової практики Одеського апеляційного господарського суду. |
||
Шамрай |
- |
начальника відділу науково-методичного забезпечення діяльності Вищої ради юстиції Національної школи суддів України; |
||
Щасну
|
- |
суддю Дарницького районного суду міста Києва; |
||
3. Відзначити Подякою Державної судової адміністрації України:
Бадзяна |
- |
головного спеціаліста з інформаційних технологій сектору організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області; |
|
Баранюка Олександра Мирославовича |
- |
головного спеціаліста сектору міжнародного співробітництва та взаємодії з засобами масової інформації Державної судової адміністрації України; |
|
Бех |
- |
головного спеціаліста відділу фінансового забезпечення адміністративних, господарських судів та установ судової влади управління планово-фінансової діяльності Державної судової адміністрації України; |
|
Бровченко |
- |
консультанта (з кадрової роботи) Черкаського районного суду Черкаської області; |
|
Буханову |
- - |
помічника судді Харківського апеляційного господарського суду; |
|
Ванюшкіна |
- |
секретаря керівника господарського суду Вінницької області; |
|
Ведмідь |
- |
керівника апарату Соснівського районного суду міста Черкаси; |
|
Головаченко |
- |
помічника судді господарського суду Вінницької області; |
|
Дашковську |
- |
керівника апарату Петрівського районного суду Кіровоградської області; |
|
Дащенко |
- |
провідного спеціаліста з діловодства, контролю та роботи зі зверненнями територіального управління Державної судової адміністрації України в Сумській області; |
|
Діденка |
- |
заступника начальника відділу кадрової та аналітично-статистичної роботи Черкаського окружного адміністративного суду; |
|
Дудку |
- |
судового розпорядника Ленінського районного суду міста Запоріжжя; |
|
Євтушенка |
- |
помічника судді Харківського апеляційного господарського суду; |
|
Заєць |
- |
помічника судді апеляційного суду Черкаської області; |
|
Затяжчук |
-
|
керівника апарату апеляційного суду Миколаївської області; |
|
Каземір |
- |
секретаря Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області; |
|
Кальчук |
- |
керівника апарату Гагарінського районного суду міста Севастополя; |
|
Квашук |
- |
секретаря судового засідання Липовецького районного суду Вінницької області; |
|
Ковальчук |
- |
завідувача друкарського бюро господарського суду Рівненської області; |
|
Ковальчук |
- |
начальника відділу бухгалтерського обліку та матеріально-технічного забезпечення — головного бухгалтера Волинського окружного адміністративного суду; |
|
Крушельницьку |
- |
начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області; |
|
Куліш |
- |
головного спеціаліста Печерського районного суду міста Києва; |
|
Ліхачову |
- |
секретаря Сєвєродонецького міського суду Луганської області; |
|
Пагаву |
- |
керівника апарату Новоушицького районного суду Хмельницької області; |
|
Паламарчук |
- |
заступника керівника апарату Овідіопольського районного суду Одеської області; |
|
Панасевич |
- |
секретаря Голосіївського районного суду міста Києва; |
|
Пастернака |
- |
старшого судового розпорядника Ленінського районного суду міста Запоріжжя; |
|
Патраманського |
- |
голову Ладижинського міського суду Вінницької області; |
|
Петришину |
- |
діловода суду апеляційного суду Рівненської області; |
|
Перебийніс |
- |
начальника відділу з питань інформаційних технологій управління з питань судового діловодства Державної судової адміністрації України; |
|
Пивоварчук |
- |
старшого консультанта апеляційного суду Рівненської області; |
|
Пилипенко |
- |
помічника судді Новокаховського міського суду Херсонської області; |
|
Подіновську |
- |
суддю Каховського міськрайонного суду Херсонської області; |
|
Покотила |
- - |
начальника управління планово-фінансової діяльності Державної судової адміністрації України; |
|
Портну |
- |
діловода відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності апарату апеляційного суду Запорізької області; |
|
Попович |
- |
заступника керівника апарату Теофіпольського районного суду Хмельницької області; |
|
Приверт |
- |
секретаря Голосіївського районного суду міста Києва; |
|
Процика |
- |
помічника судді Броварського міськрайонного суду Київської області; |
|
Решетова |
- |
суддю Дніпровського районного суду міста Херсона; |
|
Синяговську |
- |
головного спеціаліста відділу кадрової роботи, з питань державної служби та інформаційного забезпечення Полтавського окружного адміністративного суду; |
|
Струтинську |
- |
керівника апарату Ватутинського міського суду Черкаської області; |
|
Сухар |
- |
головного спеціаліста відділу звітності управління бухгалтерського обліку та звітності Державної судової адміністрації України; |
|
Ференц Ярину Зиновіївну |
- |
секретаря судового засідання Криворізького районного суду Дніпропетровської області; |
|
Федюк Наталію Володимирівну |
- |
головного спеціаліста відділу кадрової роботи та державної служби апеляційного суду Полтавської області; |
|
Цимбал Ніну Василівну
|
- |
керівника апарату Гайсинського районного суду Вінницької області; |
|
Чіп Тетяну Валентинівну |
- |
головного спеціаліста відділу експлуатації та будівництва приміщень судів управління матеріально-технічного забезпечення Державної судової адміністрації України; |
|
Шаврацьку Галину Володимирівну |
- |
провідного спеціаліста з діловодства, контролю та роботи зі зверненнями територіального управління Державної судової адміністрації України у Черкаській області; |
|
Шаповалову Марину Миколаївну |
- |
секретаря Зарічного районного суду міста Суми; |
|
Штефанюк Анастасію Вікторівну |
- |
помічника судді апеляційного суду Черкаської області; |
|
Щербак-Пожарську Олену Валентинівну |
- |
головного спеціаліста сектору контролю у сфері державних закупівель управління аудиту Державної судової адміністрації України; |
|
Шуріна Олександра Васильовича |
- |
головного спеціаліста з інформаційних технологій Миколаївського районного суду Миколаївської області; |
|
Янковську Аллу Миколаївну |
- |
начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області.
|
|
4. Нагородити цінним подарунком:
Базан Оксану Романівну |
- |
керівника апарату апеляційного суду Тернопільської області; |
|
Бурдукову |
- |
секретаря судового засідання апеляційного суду Черкаської області; |
|
Борисову |
- |
заступника керівника апарату апеляційного суду Херсонської області; |
|
Єгорову |
- |
секретаря судового засідання апеляційного суду Черкаської області; |
|
Єргієва |
- |
начальника відділу організаційно-кадрової роботи і державної служби Одеського апеляційного адміністративного суду; |
|
Колісник |
- |
помічника заступника голови Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду; |
|
Корзуна |
- |
завідувача сектору організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області; |
|
Літвінцева |
- |
суддю судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області; |
|
Лотох |
- |
помічника судді апеляційного суду Харківської області; |
|
Ляшенко |
- |
помічника судді Рубіжанського міського суду Луганської області; |
|
Моїсеєнко Тетяну Михайлівну |
- |
суддю апеляційного суду Сумської області; |
|
Пирогову |
- |
начальника відділу організаційного забезпечення діяльності частини апеляційного суду Дніпропетровської області у місті Кривому Розі; |
|
Семко |
- |
помічника судді апеляційного суду Чернігівської області; |
|
Таран |
- |
суддю апеляційного суду Сумської області; |
|
Табакова |
- |
начальника відділу служби судових розпорядників апеляційного суду Дніпропетровської області; |
|
Туренко Олену Петрівну |
- |
головного спеціаліста канцелярії апеляційного суду Черкаської області. |
|
Підстава: подання, погодження в установленому порядку.
Голова Р. Кирилюк