Очевидно, в Раде судей Украины решили, что в 2021 году мало поздравили работников судебной системы к профессиональному празднику, поэтому издали второе решение о поощрении (от 13 декабря №65) благодарностями, грамотами и почетными грамотами.
Напомним, 25 ноября РСУ уже наградила отличиями 975 сотрудников судебной системы.
13 декабря появилось второе решение по этому же поводу. Теперь награды получили еще 74 человека. «Закон и Бизнес» приводит текст решения.
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
13 грудня 2021 року м. Київ
Р І Ш Е Н Н Я № 65
Про заохочення
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України - голови комісії Ради суддів України з розгляду подань про нагородження відзнаками Ради суддів України Журавської О.В., відповідно до частини дев’ятої статті 56 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 30 листопада 2007 року № 118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року (із наступними змінами), Рада суддів України вирішила:
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята - Дня працівників суду
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
АВДЄЄНКО Аліну Андріївну - секретаря судового засідання Дарницького районного суду міста Києва;
БАРИШНІКОВУ Ірину Михайлівну - начальника відділу виконання судових рішень Центрального районного суду міста Миколаєва;
ГОРБАНЬ Світлану Іванівну - помічника судді Дарницького районного суду міста Києва;
ІВАЩЕНКО Єкатєріну Віталіївну - помічника судді Дарницького районного суду міста Києва;
ІЩЕНКА Олександра Петровича - заступника начальника відділу науково-методичного забезпечення діяльності суддів та органів суддівського врядування Національної школи суддів України;
КОВТЮК Єлизавету Іванівну - головного наукового співробітника відділу «Тестологічний центр» Національної школи суддів України;
КОЛЛЬ Олесю Віталіївну - заступника керівника апарату Дніпровського районного суду міста Києва;
КРУСІР Наталю Вікторівну - помічника судді Центрального районного суду міста Миколаєва;
КУРИЛА Тимофія Петровича - помічника судді Дарницького районного суду міста Києва;
ПАШКОВСЬКОГО Сергія Мироновича - керівника апарату Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ПОПЛАВСЬКОГО Володимира Юрійовича - заступника директора Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України;
ПУГАЧ Любов Олексіївну - начальника відділу – головного бухгалтера відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Сумського апеляційного суду;
СОЛОНИНКУ Степана Михайловича - керівника апарату Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ХАРЧЕНКА Василя Васильовича - суддю Вищого адміністративного суду України у відставці;
ШКУРАК Ірину Юріївну - помічника судді Дарницького районного суду міста Києва;
ЮЩЕНКО Тетяну Вікторівну - секретаря судового засідання Дніпровського районного суду міста Києва;
нагородити Грамотою Ради суддів України:
БАРНУ Рімму Петрівну - головного спеціаліста Вільнянського районного суду Запорізької області;
БЕНДАС Інну Ігорівну - помічника судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
БИЛИМЕНКО Тетяну Вікторівну - секретаря судового засідання Вільнянського районного суду Запорізької області;
ВАРАВУ Ірину Миколаївну - спеціаліста Енергодарського міського суду Запорізької області;
ВОЛОБУЄВУ Наталію Анатоліївну - помічника судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГІРСЬКУ Аллу Миколаївну - помічника судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ГОРЄЛОВА Олександра Андрійовича - помічника голови Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГРИЦАК Лілію Михайлівну - секретаря Вільнянського районного суду Запорізької області;
ГУМЕНЮК Галину Михайлівну - помічника судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ДОМУХОВСЬКУ Маріанну Вікторівну - помічника судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ДЯЧЕНКО Наталію Іванівну - головного спеціаліста Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЗОРІНУ Тетяну Михайлівну - помічника судді Вільнянського районного суду Запорізької області;
КОЗАКА Володимира Ігоровича - помічника судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
КОСТЮЧЕНКО Ольгу Миколаївну - керівника апарату Енергодарського міського суду Запорізької області;
КОСЬКОВЕЦЬКУ Надію Юріївну - секретаря Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУРАТЧЕНКО Інну Володимирівну - помічника судді Вільнянського районного суду Запорізької області;
МАЛИНОВСЬКУ Наталію Василівну - керівника апарату Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
МЕЛЬНИК Марію Іванівну - головного спеціаліста Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
МУРАТОВУ Ларису Іванівну - секретаря Вільнянського районного суду Запорізької області;
НЕЩАСНУ Ірину Марсівну - помічника судді Енергодарського міського суду Запорізької області;
ОГАРКО Ольгу Ігорівну - помічника судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПАВЛЮК Оксану Миколаївну - помічника судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ПЕЧОНКІНУ Валентину Петрівну - секретаря судового засідання Вільнянського районного суду Запорізької області;
РОМАШЕВСЬКОГО В’ячеслава Євгеновича - помічника судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
РОТКО Тетяну Олександрівну - заступника керівника апарату Вільнянського районного суду Запорізької області;
РЯСНУ Аліну Віталіївну - секретаря судового засідання Вільнянського районного суду Запорізької області;
САРАЄВУ Вікторію Валеріївну - помічника судді Вільнянського районного суду Запорізької області;
СЕВАНЯН Мілані Борисівні - помічнику судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
УКРАЇНЕЦЬ Тетяну Олександрівну - заступника керівника апарату Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ФЕДОР Оксану Михайлівну - помічника судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ФЕДОРОВУ Валентину Леонідівну - архіваріуса Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
оголосити Подяку Ради суддів України:
АНУФРІЄВІЙ Наталії Михайлівні - секретарю судового засідання Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
БОБИР Тетяні Володимирівні - секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
БУДНИЧЕНКО Тетяні Павлівні - головному спеціалісту відділу спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді Національної школи суддів України;
БУТЕНКО Олені Миколаївні - провідному спеціалісту відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Сумського апеляційного суду;
ВОЙТЕНКО Олені Петрівні - головному спеціалісту відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Сумського апеляційного суду;
ГЛАЗКОВІЙ Анастасії Олегівні - помічнику судді Запорізького окружного адміністративного суду;
ДЕМЧЕНКО Тетяні Федорівні - архіваріусу Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ЖЕЛЯЗКОВІЙ Вікторії Михайлівні - архіваріусу Червонозаводського районного суду міста Харкова;
ЗАБОЛОТНІЙ Наталії Юріївні - провідному спеціалісту відділу управління персоналом Запорізького окружного адміністративного суду;
ЗАПЛІТНОМУ Богдану Зіновійовичу - помічнику судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
КУБАЄВІЙ Вікторії Вікторівні - помічнику судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУШНІР Людмилі Борисівні - керівнику апарату Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ЛЕБІДЬ Ользі Анатоліївні - помічнику судді Сумського апеляційного суду;
ЛЕВЧЕНКО Олені Леонідівні - помічнику судді Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ЛЕВЧИНСЬКІЙ Аллі Володимирівні - помічнику судді Сумського апеляційного суду;
МАГЛАТІЙ Ірині Василівні - помічнику судді Соснівського районного суду міста Черкаси;
ПАСІШНИК Олені Валентинівні - секретарю Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ПОНОМАРЕНКО Маріанні Олександрівні - помічнику судді Червонозаводського районного суду міста Харкова;
РІЗНИЧЕНКО Наталії Анатоліївні - секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Сумського апеляційного суду;
СЕМКО Наталі Андріївні - помічнику судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
СЕРЗІ Ользі Миколаївні - головному спеціалісту відділу науково-методичного забезпечення діяльності суддів та органів суддівського врядування Національної школи суддів України;
СОЗАНСЬКІЙ Тетяні Іванівні - помічнику судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ТИХАНСЬКІЙ Оксані Ярославівні - помічнику судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
ТІМЧЕНКО Станіславу Вікторовичу - помічнику судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ТКАЧ Ользі Іванівні - секретаря Соснівського районного суду міста Черкаси;
ТОРЯНИК Олені Анатоліївні - помічнику голови Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;
ШРЕЙТЕР Світлані Олександрівні - секретарю судового засідання Лубенського міськрайонного суду Полтавської області.
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!