По случаю проведения дней административной юстиции Рада судей Украины приняла решение о поощрении 163 работников суда за значительный вклад в укрепление авторитета судебной власти, высокий профессионализм, личный вклад в развитие судебной власти, многолетний добросовестный труд.
Текст решения печатает издание "Закон и Бизнес".
Рада суддів України
Рішення
11 червня 2021 року м.Київ №27
Щодо заохочення
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів — голови комісії РСУ з розгляду подань про нагородження відзнаками Ради суддів Журавської О.В. щодо заохочення, відповідно до ч.9 ст.56 закону «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів, затвердженого рішенням РСУ від 30.11.2007 №118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів, затвердженого позачерговим Х з’їздом суддів 16.09.2010 (із наступними змінами), Рада суддів
ВИРІШИЛА:
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди проведення Днів адміністративної юстиції:
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
МАГРЕЛА Віктора Дмитровича — начальника управління забезпечення автоматизованого документообігу суду секретаріату Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду;
оголосити Подяку Ради суддів України:
БУТКО Яніні Андріївні — помічнику заступника голови Полтавського окружного адміністративного суду;
ВЯЗУН Катерині Юріївні — секретарю судового засідання відділу організаційного забезпечення, аналітично-статистичної роботи та контролю Полтавського окружного адміністративного суду;
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня державної служби:
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
ЛАЩЕНКО Надію Іванівну — керівника апарату Хорольського районного суду Полтавської області;
нагородити Грамотою Ради суддів України:
КОЗЛОВА Олександра Миколайовича — начальника управління забезпечення судового процесу Вінницького апеляційного суду;
ПОЧИНКА Сергія Дмитровича — начальника відділу з питань персоналу Вінницького апеляційного суду;
СКРИПКУ Ірину Володимирівну — начальника відділу аналітичної роботи та узагальнення судової практики Південно-західного апеляційного господарського суду;
ШАПОВАЛ Ольгу Григорівну — заступник керівника апарату Зарічного районного суду м.Суми;
ШЕВЧУК Ірину Павлівну — начальника відділу бухгалтерського обліку й звітності та матеріально-технічного і господарського забезпечення Рівненського окружного адміністративного суду;
оголосити Подяку Ради суддів України:
КОМАРЕНКО Віті Миколаївні — секретарю судового засідання Хорольського районного суду Полтавської області;
МОЛОДОВУ Віталію Сергійовичу — секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Південно-західного апеляційного господарського суду;
ХІНОЧИК Аліні Василівни — головному спеціалісту із забезпечення зв’язків з засобами масової інформації (прес-секретарю) Рівненського окружного адміністративного суду.
За значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня Конституції України:
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
АРТЮХ Олесю Василівну — помічника судді Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
АФАНАСЬЄВУ Ганну Олександрівну — помічника судді Іллічівського районного суду міста Маріуполя Донецької області;
БАСА Олексія Григоровича — суддю Апеляційного суду Хмельницької області у відставці;
ВЕРЕСНЯК Альону Анатоліївну — заступника начальника відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
ГАЛУЩЕНКА Олександра Івановича — суддю Миколаївського апеляційного суду у відставці;
ГРАБОВЕЦЬКУ Лесю Аркадіївну — керівника апарату Тлумацького районного суду Івано-Франківської області;
ДОРОШ Наталю Василівну — помічника судді Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
ЗІНЧЕНКО Марію Олександрівну — помічника судді Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
КІРГЕТ Олену Сергіївну — помічника голови Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
КОЛЬЧИБО Анжеліку Миколаївну— секретаря Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
КОРОСТІЙОВУ Валентину Іванівну — суддю Апеляційного суду Харківської області у відставці;
МАРКОВУ Тетяну Олександрівну — суддю Апеляційного суду Миколаївської області у відставці;
МАСЛЕННІКОВУ Олену Олександрівну — помічника судді Південно-західного апеляційного господарського суду
ОГОРОДНІК Віту Михайлівну — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
ПИШНОГО Олександра Вікторовича — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
ПОЛОНЧУК Марину Сергіївну — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
ПРОКОПЧУК Любов Михайлівну — суддю Миколаївського апеляційного суду у відставці;
РОДІНУ Наталію Володимирівну — секретаря судового засідання Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
САМОЙЛОВУ Світлану Євгенівну — секретаря Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
СКРИПНИЧУКА Андрія Івановича — заступника керівника апарату Чернівецького окружного адміністративного суду;
СОБАКІНСЬКИХ Світлану Миколаївну — помічника судді Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
СТЕПАНЕНКО Євгенію Олександрівну — помічника судді Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
ТВЕРДУ Анну Іванівну — помічника судді Рівненського окружного адміністративного суду;
ТРІФОНОВУ Катерину Віталіївну — помічника судді Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
УГОРЧУКА Віктора Васильовича — суддю Придніпровського районного суду м.Черкаси у відставці;
УШАКОВУ Нінель Євгеніївну — суддю Васильківського районного суду Дніпропетровської області у відставці;
ЦИБУЛЬСЬКУ Інну Олегівну — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
ЧУМАК Людмилу Вікторівну — помічника судді Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
ШЕВЧЕНКО Зінаїду Олександрівну — помічника судді Вінницького апеляційного суду;
ЩЕРБАНЮК Катерину Дмитрівну — помічника судді Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
ЯНКА Богдана Ярославовича — суддю Стрийського міськрайонного суду Львівської області у відставці;
нагородити грамотою Ради суддів України:
АРТЕМЕНКО Альону Михайлівну — секретаря судового засідання Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
БАСАРАБ Олену Костянтинівну — помічника судді Гадяцького районного суду Полтавської області;
БЄЛЯВЦЕВУ Валентину Іванівну — секретаря Гадяцького районного суду Полтавської області;
БІЛАНОВСЬКУ Євгенію Вячеславівну — секретаря Макарівського районного суду Київської області;
ГЛІГАН Анжеліку Володимирівну — помічника судді Київського районного суду м.Одеси;
ГРЕБІНСЬКУ Наталію Петрівну — помічника судді Макарівського районного суду Київської області;
ГРИНЮК Лідію Ярославівну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;
ДЖОС Ірину Юріївну — секретаря судового засідання Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
ДРОБОТЮ Людмилу Михайлівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;
КВАСНИЦЮ Мар’яну Мар’янівну — помічника судді Львівського окружного адміністративного суду;
КІЛИК Марію Петрівну — помічника судді Бориславського міського суду Львівської області;
КОБРАК Наталію Олександрівну — консультанта суду по роботі з персоналом Гадяцького районного суду Полтавської області;
КОЗІК Анну Іванівну — секретаря Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
КРИНИЦЬКУ Галину Іванівну — помічника судді Сколівського районного суду Львівської області;
КЛУННИК Віту Вікторівну — головного спеціаліста з інформаційних технологій Гадяцького районного суду Полтавської області;
ЛЕВКІВСЬКОГО Сергія Васильовича— судового розпорядника Макарівського районного суду Київської області;
ЛЕВЧЕНКО Валентину Миколаївну — прибиральника службових приміщень Гадяцького районного суду Полтавської області;
ЛІСНЯК Ангеліну Олексіївну — секретаря Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
НІКУЛІНА Олександра Євгеновича — секретаря судового засідання Комунарського районного суду м.Запоріжжя;
ПОЦЮРКО Оксану Богданівну — головного спеціаліста відділу управління персоналом Восьмого апеляційного адміністративного суду;
РАДИШ-ДЖУРОВЕЦЬ Надію Василівну — помічника судді Чернівецького окружного адміністративного суду;
САВИЦЬКОГО Віталія Анатолійовича — помічника голови Київського районного суду м.Одеси;
СИНЕПОЛ Світлану Анатоліївну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;
СТАНЧЕВУ Олександру Василівну— помічника судді Київського районного суду м.Одеси;
СТРОГАН Наталію Володимирівну — керівника апарату Бориславського міського суду Львівської області;
ТОЛОКНОВУ Олену Петрівну — начальника відділу управління персоналом Південно-західного апеляційного господарського суду;
ТУРЧИН Світлану Дмитрівну — секретаря Сколівського районного суду Львівської області;
ЧУДНОВСЬКУ Анну Сергіївну — помічника судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
ШЕПІТЧАК Оксану Василівну — консультанта Бориславського міського суду Львівської області;
оголосити Подяку Ради суддів України:
АНТОНЮК Вікторії Володимирівні — головному спеціалісту відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики Хмельницького окружного адміністративного суду;
БЕСАРАБ Ользі Валентинівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
БЕСЕДІНІЙ Ользі Володимирівні — головному спеціалісту відділу забезпечення роботи четвертої палати Восьмого апеляційного адміністративного суду;
БІЛУНИК Олесі Володимирівні — помічнику голови Тлумацького районного суду Івано-Франківської області;
БОНДАРЕНКО Тетяні Анатоліївні — секретарю Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
БУЛАХ Ларисі Валентинівні — керівнику апарату Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ВИНОГРОДСЬКІЙ Аліні Сергіївні — помічнику судді Хмельницького апеляційного суду;
ВОЛОШИН Олені Олександрівні — провідному спеціалісту відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницького окружного адміністративного суду;
ГАВГУН Софії Ростиславівні — головному спеціалісту відділу організаційного забезпечення роботи суду та керівництва Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ГАВЕЛІ Юлії Олександрівні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГАВРИЛЕНКО Ліані Володимирівні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГАВРИЛЮК Інзі Василівні — головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Сьомого апеляційного адміністративного суду;
ГАЙДУК Оксані Віллівні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ГАНЗЮК Лесі Олександрівні — головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Сьомого апеляційного адміністративного суду;
ГОЛОВЧЕНКО Дмитру Миколайовичу — помічнику судді Північно-західного апеляційного господарського суду;
ГОЛУБ Олександрі Русланівні — секретарю судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
ДАВИДОВСЬКОМУ Назарію Агафангеловичу — ієрею Вінницької єпархії Української Православної церкви, керівнику історичного відділу Вінницької єпархії, викладачу, музиканту, диригенту хору «Соломія»;
ДЕМЕНКО Анастасії Сергіївні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ДЗЯМКО Оксані Іванівні — спеціалісту сектору управління персоналом Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
ДІМУРІ Ірині Юріївні — помічнику судді Донецького апеляційного суду;
ДОРОШЕНКО Наталії Віталіївні — діловоду Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ДУДИК Ользі Степанівні — помічнику судді Миколаївського апеляційного суду;
ЄФИМОВУ Анатолію Васильовичу — судовому розпоряднику Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області;
ЄФІМЧУК Аліні Ігорівн — секретарю судового засідання відділу забезпечення судового процесу Північно-західного апеляційного господарського суду;
ЗАГИЦІ Наталії Борисівні — провідному консультанту відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницького окружного адміністративного суду;
ЗІМІНІЙ Катерині Олексіївні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ІБРАГІМОВІЙ Ганні Олегівні — секретарю судового засідання Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
ІГНАТИЩ Любові Миколаївні — провідному спеціалісту відділу організаційного забезпечення роботи суду та керівництва Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ІГНАТЬЄВІЙ Альоні Андріївні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОБЕЦЬ Олені Миколаївні — старшому секретарю Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
КОВАЛЬ Діані Леонідівні — секретарю судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
КОЗИЦЬКІЙ Наталії Вікторівні — головному спеціалісту (прес-секретарю) Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОЛІСНИК Катерині Едуардівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОНДРАШОВІЙ Ірині Іванівні — секретарю суду Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
КОРНЄЄВІЙ Валентині Василівні — архіваріусу Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КОРПАНУ Руслану Михайловичу — головному спеціалісту апарату Господарського суду Івано-Франківської області;
КРИЧКІВСЬКІЙ Анні Юріївні — помічнику судді Хмельницького апеляційного суду;
КРІВЦОВІЙ Інні Валентинівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУЗИШИН Уляні Богданівні — помічнику судді Господарського суду Івано-Франківської області;
КУРБАКОВІЙ Юлії Олександрівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУЦЕНКО Олені Іванівні — старшому судовому розпоряднику Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
КУШНІРЕНКО Інні Степанівні — архіваріусу Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЛЕВИЦЬКІЙ Наталії Василівні — помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ЛЕВЧЕНКО Тетяні Іванівні — головному спеціалісту з питань персоналу Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
МАТКОВСЬКІЙ Романі Миколаївні секретарю суду відділу документального забезпечення — канцелярії Восьмого апеляційного адміністративного суду;
МАШОШИНІЙ Юлії Олександрівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
МЕЛЬНИК Аліні Олегівні — судовому розпоряднику Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
МИХАЛЬЧУК Тетяні Василівні — головному спеціалісту Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
НЕПШИЙ Ярині Вікторівні — заступнику начальника відділу забезпечення роботи третьої судової палати Восьмого апеляційного адміністративного суду;
НЕСТЕРЕНКО Вікторії Валеріївні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
НЕСТЕРЕНКО Ганні Миколаївні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
НОВІКОВІЙ Валерії Валеріївні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПАНАС Мирославі Василівні — помічнику судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
ПІЧКОВСЬКІЙ Антоніні Сергіївні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПЛОТНІКОВІЙ Тетяні Борисівні — секретарю Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПОЛІЩУК Юлії Володимирівні — провідному спеціалісту відділу аналітично-інформаційної роботи та узагальнення судової практики Миколаївського апеляційного суду;
ПОПЕРЕЧНІЙ Анастасії Сергіївні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ПРУХНИЦЬКІЙ Наталії Ярославівні — помічнику судді Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ПУШКАРЬОВІЙ Марії Костянтинівні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
РОМАНЮК Олені Іванівні — секретарю Іллічівського районного суду м.Маріуполя Донецької області;
РУДЕНКО Анні Сергіївні — помічнику судді Шполянського районного суду Черкаської області;
СОБОЛЄВУ Роману Володимировичу — головному спеціалісту відділу інформаційних технологій Донецького апеляційного суду;
СОЧЦІ Інні Іванівні — помічнику судді Закарпатського окружного адміністративного суду;
СМИКУНОВІЙ Олені Олегівні — судовому розпоряднику Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
СІМБІРЦЕВІЙ Ользі Володимирівні — провідному спеціалісту відділу з питань персоналу та організації роботи Миколаївського апеляційного суду;
ТАНАСІЙЧУК Юлії Сергіївні — заступнику начальника відділу документообігу (канцелярія) Південно-західного апеляційного господарського суду;
ТЕРЕЩЕНКО Валерії Віталіївні — помічнику судді Шостого апеляційного адміністративного суду;
ТОКАРЄВІЙ Тетяні Іванівні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ТРЮХАН Людмилі Григорівні — секретарю Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ФЕДОРИШЕНУ Олександру Юрійовичу — історику, громадському діячу, директору КП «Центр історії Вінниці»;
ФЕСУН Лілії Олександрівні — секретарю Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ХАЗІЄВІЙ Тетяні Василівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЦЕХМЕЙСТРЕНКО Юлії Валентинівні — секретарю судового засідання відділу організації роботи секретарів судового засідання управління забезпечення судового процесу П’ятого апеляційного адміністративного суду;
ЦЕРКОВНІЙ Інзі Валентинівні — головному спеціалісту відділу з питань персоналу та організації роботи Миколаївського апеляційного суду;
ЧУХРАЙ Ользі Олегівні — помічнику судді П’ятого апеляційного адміністративного суду;
ШИБ Олесі Геннадіївні — помічнику судді Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ШИБІКУ Ігорю Олександровичу — головному спеціалісту відділу судової статистики та узагальнення судової практики Восьмого апеляційного адміністративного суду;
ШУКШИНІЙ Наталі Іванівні — старшому секретарю Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
ЩИТКОВІЙ Сніжані Сергіївні — керівнику апарату Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
ЯХІЄВІЙ Мадіні Адамівні — секретарю судового засідання відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду;
ЯЦИК Аліні Дмитрівні — секретарю судового засідання Жовтневого районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області;
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20-ї річниці утворення мережі апеляційних господарських судів України:
оголосити Подяку Ради суддів України:
БІЛОУС Ользі Олександрівні — секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
ВІТЮКУ Роману Васильовичу — помічнику судді Північного апеляційного господарського суду;
ЛОБАС Тетяні Володимирівні — помічнику судді Північного апеляційного господарського суду;
МАКУСІ Олені Анатоліївні — секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
МІСЮК Ользі Петрівні — секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
ПАСТЕРНАК Ользі Сергіївні — секретарю судового засідання Північного апеляційного господарського суду;
РОЗУМОВСЬКІЙ Марині Анатоліївні — начальнику відділу забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів управління автоматизованого документообігу суду та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду;
СЕРЗІ Ігорю Станіславовичу — помічнику судді Північного апеляційного господарського суду;
ЦИМБАЛЮК Юлії Миколаївні — головному спеціалісту відділу організаційного забезпечення роботи суду та розгляду звернень Північного апеляційного господарського суду;
ЯРМАК Оксані Василівні — помічнику секретаря судової палати Північного апеляційного господарського суду.
Голова Б.МОНІЧ
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!