За значительный вклад в укрепление авторитета судебной власти, высокий профессионализм, личный вклад в развитие судебной власти, многолетний добросовестный труд и по случаю профессионального праздника - Дня работников суда Рада судей Украины наградила знаками отличия судей и работников судебной системы.
РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ
30 жовтня 2020 року №67
РІШЕННЯ
Про нагородження відзнаками Ради суддів
Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України — голови комісії з розгляду подань про нагородження відзнаками РСУ Журавської О. В. щодо заохочення, відповідно до ч.9 ст.56 закону «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів, затвердженого рішенням РСУ від 30.11.2007 №118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів, затвердженого позачерговим Х з’їздом суддів України 16.09.2010 (із наступними змінами), Рада суддів
ВИРІШИЛА:
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівників суду
нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
БАТРАКА Володимира Васильовича — суддю Апеляційного суду Полтавської області у відставці;
БАТЮКА Василя Вікторовича — суддю Броварського міськрайонного суду Київської області у відставці;
БІЛОШИЦЬКУ Інну Юріївну — старшого судового розпорядника Радомишльського районного суду Житомирської області;
БОНДАР Ганну Петрівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;
ГОЛУБЕЦЬ Лілію Степанівну — головного спеціаліста з питань персоналу Долинського районного суду Івано-Франківської області;
ГРИГОРОВА Павла Олександровича — суддю Апеляційного суду Харківської області у відставці;
ГРИШИНА Петра Володимировича — суддю Харківського апеляційного суду у відставці;
ГРИЩЕНКО Оксану Володимирівну —
керівника апарату Радомишльського районного суду Житомирської області;
ГУЛЕНКО Олену Анатоліївну — головного спеціаліста Радомишльського районного суду Житомирської області;
ДЯКІВ Тетяну Євгенівну — помічника судді Долинського районного суду Івано-Франківської області;
ЄФІМЕНКО Олену Миколаївну — головного спеціаліста відділу із забезпечення діяльності керівництва Миколаївського апеляційного суду;
КІСЯ Петра Васильовича — суддю Харківського апеляційного суду у відставці;
КУЗЬМЕНКО Любов Василівну — суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду у відставці;
КУЦЕНКО Людмилу Сергіївну — начальника відділу із забезпечення діяльності керівництва Миколаївського апеляційного суду;
ЛУКАНЬ Оксану Зіновіївну — секретаря судового засідання Долинського районного суду Івано-Франківської області;
ЛУЦИКА Романа Володимировича — судового розпорядника Долинського районного суду Івано-Франківської області;
МІХІЄНКОВУ Тамару Леонідівну — суддю Броварського міськрайонного суду Київської області у відставці;
МІХНЯКА Ярослава Андрійовича — суддю Сколівського районного суду Львівської області у відставці;
ОВДІЄНКО Любов Петрівну — керівника апарату Броварського міськрайонного суду Київської області;
ОСТАПЕНКО Катерину Миколаївну — старшого секретаря Краснопільського районного суду Сумської області;
ОХРІМЧУК Ірину Григорівну — суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду у відставці;
ПАСІЧНИКА Миколу Миколайовича — керівника апарату Долинського районного суду Івано-Франківської області;
ПЕТРЕНКО Світлану Михайлівну — помічника голови Броварського міськрайонного суду Київської області;
ПІДОПРИГОРУ Олену Євгеніївну — керівника апарату Тростянецького районного суду Сумської області;
РУСІНУ Марію Олексіївну — спеціаліста Голосіївського районного суду м.Києва;
ХРИПЧЕНКО Ларису Григорівну — суддю Апеляційного суду Полтавської області у відставці;
ШВЕЙНОВУ Ірину Василівну — помічника судді Миколаївського апеляційного суду;
ЩЕРБАКА Артема Валерійовича — керівника апарату Голосіївського районного суду м.Києва;
ЮХИМЕНКО Мирославу Василівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;
нагородити Грамотою Ради суддів України:
АНТОНЕНКО Анну Володимирівну — помічника судді Старобільського районного суду Луганської області;
БЕНДЕШ Аллу Ільківну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;
БУНЯК Валентину Миколаївну — старшого секретаря Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ВАСИЛЬЧЕНКО Наталію Олександрівну — секретаря судового засідання Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ВОЙЦЕХІВСЬКОГО Артема Станіславовича — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;
ГАРНЮК Олену Василівну — керівника апарату Зачепилівського районного суду Харківської області;
ГРИНЬ Ларису Григорівну — секретаря Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ДАНИЛЮК Катерину Борисівну — секретаря судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
ДВІРНИК Наталію Валеріївну — помічника судді Полтавського апеляційного суду;
ДМИТРАШКО Світлану Аркадіївну — помічника судді Оболонського районного суду м.Києва;
ДОЛЕНКО Ірину Леонідівну — головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Волинського апеляційного суду;
ДОЛЮ Степана Борисовича — помічника судді Монастириського районного суду Тернопільської області;
ДРИЧАК Віту Валеріївну — помічника судді Макарівського районного суду Київської області;
ЄСИПЕНКО Юлію Олександрівну — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;
ЖУРОМСЬКУ Ірину Ігорівну — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;
ЗАРІЧАН Марину Володимирівну — головного спеціаліста відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
ЗЕЛЕНСЬКУ Ольгу Іванівну — секретаря судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду;
ІВАНЧИК Катерину Олегівну — заступника керівника апарату Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ІЩЕНКО Ангеліну Сергіївну — помічника судді Заводського районного суду м.Запоріжжя;
КАСЯН Анну Русланівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;
КЕЛЬЇНУ Анастасію Григорівну — помічника судді Миколаївського апеляційного суду;
КОВАЛЬЧУКА Олександра Анатолійовича — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
КОЗЬМЕНКО Олену Григорівну — помічника голови Заводського районного суду м.Запоріжжя;
КОРНУТУ Тетяну Богданівну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;
КРИВОБОГОВУ Євгенію Гаврилівну — секретаря Старобільського районного суду Луганської області;
ЛЕГКОБИТ Тетяну Сергіївну — головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики Хмельницького окружного адміністративного суду ;
ЛИТВИНЕНКО Інну Томашівну — секретаря судового засідання Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ЛІСОВЕНКА Олександра Олександровича — секретаря судового засідання Оболонського районного суду м.Києва;
ЛОПУШНЯК Тетяну Павлівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;
МАТЮХІНУ Оксану Геннадіївну — головного спеціаліста відділу режимно-секретної роботи Волинського апеляційного суду;
ОЛЕШКО Дениса Володимировича — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;
ПАВЛЕНКО Тетяну Іванівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;
ПАШАЄВУ Ларису Миколаївну — секретаря суду відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду;
ПОЛІЩУК Ольгу Федорівну — головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницького окружного адміністративного суду;
ПРОКОПЧУК Оксану Олегівну — секретаря судових засідань Макарівського районного суду Київської області;
СИНЬКОВУ Галину Михайлівну — діловода Заводського районного суду м.Запоріжжя;
СОЛОШЕНКО Олену Олександрівну — помічника заступника голови Старобільського районного суду Луганської області;
СТРАХАРСЬКУ Маріанну Володимирівну — начальника відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;
ТИМЧИШИНА Володимира Миколайовича — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
ТКАЧЕНКО Дарію Олександрівну — помічника судді Полтавського апеляційного суду;
ТРЕМБАЧ Мар’яну Миколаївну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;
ТЯГНИРЯДНО Ларису Миколаївну — керівника апарату Полтавського апеляційного суду;
ФУРСОВУ Ольгу Ігорівну — помічника судді Заводського районного суду міста Запоріжжя;
ШИРОКОЛАВУ Оксану Василівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;
оголосити Подяку Ради суддів України:
АБРАШКІНУ Руслану Анатолійовичу — головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності суддів, претензійно-позовної та правової роботи Харківського окружного адміністративного суду;
АНДРУЩЕНКО Дар’ї Володимирівні — секретарю судового засідання відділу з надання судово-адміністративних послуг Харківського окружного адміністративного суду;
БЄЛИХ Наталії Борисівні — заступнику керівника апарату Ковельського міськрайонного суду Волинської області;
БИЧОК Тетяні Петрівні — секретарю судових засідань Ірпінського міського суду Київської області;
БУРБЕЛІ Лілії Олександрівні — начальнику відділу забезпечення діяльності голови суду та його заступника Вінницького окружного адміністративного суду;
ВАСИЛЕНКУ Владиславу Миколайовичу — заступнику начальника відділу узагальнення судової практики, роботи по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб і зв’язку зі ЗМІ Харківського окружного адміністративного суду;
ВОЗНЮК Наталії Олексіївні — помічнику голови Ковельського міськрайонного суду Волинської області;
ВОЛЬВАЧУ Роману Прокоповичу — головному спеціалісту з інформаційних технологій Краснопільського районного суду Сумської області;
ГОНТАР Яні Валеріївні — помічнику судді судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду;
ГОРЕНКО Юлії Віталіївні — секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду;
ДЕНИЩУК Жанні Олександрівні — помічнику судді Волинського апеляційного суду;
ЄВДОКИМОВІЙ Марії Сергіївні — помічнику судді Заводського районного суду м.Запоріжжя;
ЖУРАВЕЛЬ Інні Володимирівні — помічнику судді патронатної служби Харківського окружного адміністративного суду;
КОНАЄВІЙ Галині Михайлівні — друкарці І категорії Сколівського районного суду Львівської області;
КОНЦЕВИЧ Яні Олегівні — секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Волинського апеляційного суду;
КОНЯЄВІЙ Ніні Юріївні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;
КОПИТКО Інні Олександрівні — секретарю судового засідання Шацького районного суду Волинської області;
МИРОШНИЧЕНКО Аллі Миколаївні — секретарю судового засідання Щорського районного суду Чернігівської області;
МИХАЛЕВИЧ Марині Василівні — секретарю судового засідання Щорського районного суду Чернігівської області;
МОТРІЙ Альоні Вікторівні — консультанту (по роботі з персоналом) Миргородського міськрайонного суду Полтавської області;
МУЖЕЦЬКОМУ Віктору Олексійовичу — секретарю судового засідання Голосіївського районного суду м.Києва;
ПАЛАНИЧКО Лесі Леонідівні — керівнику апарату Вишгородського районного суду Київської області;
РОЗЛУЦЬКОМУ Андрію Миколайовичу — помічнику судді Вінницького окружного адміністративного суду;
РЯБІНОВІЙ Вікторії Ігорівні — помічнику судді патронатної служби Харківського окружного адміністративного суду;
САРАДЯНУ Семену Ашотовичу — заступнику керівника апарату Московського районного суду міста Харкова;
САФОН Марині Михайлівні — старшому судовому розпоряднику Щорського районного суду Чернігівської області;
СІВІРІНІЙ Олені Геннадіївні — секретарю судових засідань Ірпінського міського суду Київської області;
СТАДНИК Віталіні Михайлівні — керівнику апарату Печенізького районного суду Харківської області;
СТОРЧАКУ Максиму Володимировичу — помічнику судді Вінницького окружного адміністративного суду;
ТКАЧЕНКО Олені Олександрівні — помічнику судді Тростянецького районного суду Сумської області:
ХАРЧЕНКО Ірині Олексіївні — помічнику судді Щорського районного суду Чернігівської області;
ЧМІЛЬ Тетяні Арсентіївні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;
ШЕВЧЕНКО Олені Олександрівні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;
ЯРМАКУ Павлу Володимировичу — начальнику відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду;
ЯЧАЛО Анні Василівні — заступнику керівника апарату Миргородського міськрайонного суду Полтавської області;
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 65-річного ювілею від дня народження нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:
ДАНИЛЮКА Миколу Івановича — суддю Шевченківського районного суду міста Чернівці у відставці;
ФЕДОРКА Михайла Михайловича — судового розпорядника відділу служби судових розпорядників Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;
за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 60-річного ювілею від дня народження нагородити Грамотою Ради суддів України:
ДУДАКОВА Сергія Євгеновича — суддю Шевченківського районного суду міста Чернівці у відставці.
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!