Высшая квалификационная комиссия судей Украины рекомендовал назначить на должности 95 судей, у которых закончился срок полномочий.
Об этом «ЗиБ» сообщили в пресс-службе ВККС.
21 октября на заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины рассматривался вопрос о рекомендации для назначения на должности судей, у которых закончился срок полномочий.
Соответствие занимаемой должности судьи, который назначен на должность сроком на пять лет до вступления в силу Закона Украины «О внесении изменений в Конституцию Украины (относительно правосудия)», должна быть оценена в порядке, установленном законом.
Учитывая результаты квалификационного оценивания, Комиссия приняла рекомендовать для назначения на должность судей:
Адамов Асен Семенович — Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Анохін Андрій Миколайович — Козелецький районний суд Чернігівської області
Бак Мар’яна Дмитрівна — Виноградівський районний суд Закарпатської області
Берднікова Галина Володимирівна — Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області
Беспальок Оксана Андріївна — Марганецький міський суд Дніпропетровської області
Бистрова Лілія Олександрівна — Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Білик Ольга Володимирівна — Уманський міськрайонний суд Черкаської області
Богданова Олена Едуардівна — Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області
Булига Наталія Олександрівна — Бобровицький районний суд Чернігівської області
Бучко Тамара Миколаївна — Рівненський міський суд Рівненської області
Вайновська Олена Євгенівна — Володарський районний суд Донецької області
Валігурська Людмила Василівна — Херсонський міський суд Херсонської області
Висоцька Ганна Володимирівна — Обухівський районний суд Київської області
Вінтоняк Наталія Дмитрівна — Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області
Войцеховська Яна Вікторівна — Херсонський міський суд Херсонської області
Волчек Наталя Юріївна — Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
Гайдук Алла Леонтіївна — Любомльський районний суд Волинської області
Голенко Ірина Петрівна — господарський суд Луганської області
Гончарук Олексій Петрович — Іванківський районний суд Київської області
Гриневич Володимир Станіславович — Вінницький міський суд Вінницької області
Гуменюк Костянтин Петрович — Вінницький міський суд Вінницької області
Добош Наталія Богданівна — Пустомитівський районний суд Львівської області
Добрєв Микола Васильович — Ленінський районний суд
міста Запоріжжя
Єригіна Інна Михайлівна — Богунський районний суд
міста Житомира
Жмудь Олександр Олексійович — Вінницький міський суд Вінницької області
Жуковська Олександра Юріївна — Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
Заворотна Оксана Леонідівна — Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
Замкова Яна Василівна — Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Зосименко Олександр Миколайович — Богунський районний суд міста Житомира
Ікорська Єлізавета Сергіївна — Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області
Ісаков Дмитро Олександрович — Ленінський районний суд
міста Запоріжжя
Карапута Олена Олександрівна — Корюківський районний суд Чернігівської області
Кашуба Антон Валерійович — Виноградівський районний суд Закарпатської області
Кокорєв Вячеслав Валентинович — Ленінський районний суд міста Миколаєва
Колодяжний Андрій Олександрович — Глухівський міськрайонний суд Сумської області
Колочко Оксана Володимирівна — Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Корнєєва Владлена Вікторівна — Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Косолап Марина Миколаївна — Ковпаківський районний суд міста Суми
Костів Ліля Іванівна — Лановецький районний суд Тернопільської області
Косюк Анатолій Петрович — Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Крамар Олена Миколаївна — Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
Кратко Дмитро Михайлович — Маловисківський районний суд Кіровоградської області
Кузнецов Дмитро Володимирович — Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області
Кулик Євген Володимирович — Корецький районний суд Рівненської області
Кулінка Людмила Дмитріївна — Кіровський районний суд
міста Кіровограда
Купін Володимир Вікторович — Балаклійський районний суд Харківської області
Курницька Вікторія Ярославівна — Сколівський районний суд Львівської області
Лесько Максим Олександрович — Чуднівський районний суд Житомирської області
Лук'янова Олена Вікторівна — Ленінський районний суд
міста Кіровограда
Мазурчак Вадим Михайлович — Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Майна Ганна Євгенівна — Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Майстер Ігор Полікарпович — Добровеличківський районний суд Кіровоградської області
Мальцев Сергій Олексійович — Котелевський районний суд Полтавської області
Масло Сергій Павлович — Близнюківський районний суд Харківської області
Махно Наталія Володимирівна — Коломийський міськрайонний суд Івано — Франківської області
Мирошникова Олена Шаміліївна — Рубіжанський міський суд Луганської області
Мінів Ольга Ігорівна — Кіцманський районний суд Чернівецької області
Нагорна Наталія Володимирівна — Пирятинський районний суд Полтавської області
Овчаренко Олена Леонідівна — Рубіжанський міський суд Луганської області
Одарюк Михайло Павлович — Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Оприск Зорян Леонович — Жовківський районний суд Львівської області
Орлова Світлана Федорівна — Березнегуватський районний суд Миколаївської області
Панченко Галина Вікторівна — Богунський районний суд
міста Житомира
Петренко Людмила Василівна — Токмацький районний суд Запорізької області
Питель Олена Віталіївна — Барський районний суд
Вінницької області
Пітерських Маріанна Олександрівна — Іршавський районний суд Закарпатської області
Піхало Наталя Володимирівна — Першотравневий районний суд міста Чернівці
Под’ячева Інна Дмитрівна — Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Рагозіна Світлана Олегівна — Дружківський міський суд Донецької області
Рахімова Олена Вікторівна — Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Романько Оксана Олександрівна — Гуляйпільський районний суд Запорізької області
Саадулаєв Анзор Ібрагімович — Шевченківський районний суд міста Києва
Савчак Сергій Петрович — Цюрупинський районний суд Херсонської області
Сакун Дар'я Ігорівна — Звенигородський районний суд Черкаської області
Сметаніна Аліна Валеріївна — Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Смокіна Галина Іванівна — Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Сокол Федір Григорійович — Врадіївський районний суд Миколаївської області
Солоха Олег Володимирович — Комсомольський міський суд Полтавської області
Сорокіна Оксана Олександрівна — Вільшанський районний суд Кіровоградської області
Стаднічук Наталія Леонідівна — Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
Сухарник Ірина Ігорівна — Калуський міськрайонний суд Івано — Франківської області
Темнікова Альона Олександрівна — Заводський районний суд міста Миколаєва
Томілін Олексій Миколайович — Жовтневий районний суд
міста Маріуполя Донецької області
Тучков Сергій Сергійович — Комунарський районний суд міста Запоріжжя
Уманська Ольга Вікторівна — Новобузький районний суд Миколаївської області
Федів Лідія Миколаївна — Городенківський районний суд Івано — Франківської області
Федоренко Тетяна Іванівна — Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області
Фоміна Юлія Володимирівна — Краматорський міський суд Донецької області
Хемич Оксана Богданівна — Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Холява Олег Ігорович — Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Чаричанський Павло Олексійович — Веселинівський районний суд Миколаївської області
Чебан Наталія Вікторівна — Білгород — Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Шалпегіна Ольга Леонідівна — Заводський районний суд
міста Запоріжжя
Шаронова Наталія Олександрівна — Миколаївський районний суд Миколаївської області
Шкиря Віра Миколаївна — Марківський районний суд Луганської області
Якішина Олена Миколаївна — Великоновосілківський районний суд Донецької області
Материалы по теме
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!