Ассоциация адвокатов Украины назвала имена победителей конкурса
Сегодня, 4 октября, в столичном Hyatt Regency прошло торжественное награждение победителей Всеукраинского независимого публичного конкурса «Адвокат года - 2019».
За підсумками трьох етапів конкурсу ААУ визначила переможців у профільних номінаціях:
«Цивільне право»:
Валерій Кострюков
Надія Скрицька
Леся Дубчак
Наталія Кушкова
Роман Титикало
«Трудове право»:
Олексій Палій
Анна Пащенко
Ганна Лисенко
Анна Надточиєва
Вікторія Ковальчук
«Медичне та фармацевтичне право»:
Руслан Совершенний
Олександр Гришаков
Юлія Атаманова
Наталія Хоменко
«Антирейдерська практика»:
Олександр Петриченко
Андрій Молчанов
Опанас Карлін
Станіслав Борис
Дмитро Сирко
«Антимонопольне та конкурентне право»:
Олег Мальський
Григорій Павленко
Олена Волянська
Оксана Крижанівська
«Право інтелектуальної власності»:
Марія Ортинська
Надія Загрія
Олександр Єфімов
Ганна Коновалова
«Нерухомість та будівництво»:
Тетяна Лежух-Вовк
Юрій Хапко
Дмитро Нан
Григорій Тріпульський
Артур Мегеря
«Кримінальне право»:
Ігор Черезов
Костянтин Глоба
Андрій Левковець
Ярослав Зейкан
Тарас Пошиванюк
«Злиття та поглинання»:
Юрій Асадчев
Ірина Земляна
Юлія Забарна
Сергій Бенедисюк
«Медіаправо»:
Ярослав Куц
«Митне право»:
Олександр Євсютін
Олександр Нагорний
Ярослав Лисенко
Герман Тасліцький
Вікторія Родіонова
«Міжнародний арбітраж»:
Ігор Кімлик
Світлана Сергєєва
Андрій Астапов
Олександр Луговський
«Корпоративне право»:
Яна Михайлюк
Олександр Гарагонич
Катерина Дробязко
Віталій Бурдак
Артур Кіян
«Податкове право»:
Михайло Кочеров
Ігор Крижановський
Оксана Тропець
Андрій Тамошюнас
Андрій Реун
«Адміністративне право та процес»:
Віталій Цвігун
Роман Шпирка
Андрій Тарасов
Олександр Полинько
Ірина Кепич
«IT право»:
Василь Гордій
Олег Шевцов
Артем Афян
Наталя Массалова
Руслан Дідовець
«Морське і транспортне право»:
Юрій Сергєєв
Євген Блінов
Тетяна Ігнатенко
Тетяна Тітаренко
«Сімейне право»:
Аліна Самарець
Олег Голубничий
Олег Простибоженко
Леся Салмон
Катерина Маліченко
«Господарське право та процес»:
Станіслав Скрипник
Андрій Чекалов
Олексій Колток
Олег Бекетов
Олександр Шкелебей
«Аграрне та земельне право»:
Богдан Яськів
Андрій Порайко
Дмитро Житченко
Дмитро Александров
Віктор Кобилянський
«Фінансове і банківське право»:
Андрій Нікітін
Любов Скварко
Ірина Столярчук
Артем Стоянов
Дмитро Савчук
«Банкрутство»:
Сергій Боярчуков
Олександр Гладій
Олег Горецький
Наталія Тищенко
Роман Загрія
«Судова практика»:
Олег Маліневський
Євген Дядюк
Віктор Барсук
Анна Огренчук
Ігор Кравцов
Також Асоціація адвокатів вручила нагороди у спеціальних номінаціях:
«За особистий внесок в розвиток адвокатури»:
Василь Кисіль (нагороду отримав Андрій Стельмащук, керуючий парнтер «Василь Кісіль і партнери»)
«Кращий юрист-держслужбовець»:
Іван Ліщина
Олексій Резніков
Сергій Козьяков
Павло Гречківський
Богдан Крикливенко
Агія Загребельська
«Кращий юрист-захисник прав адвокатів на міжнародному рівні»:
Георгій Логвинський
«Кращий юрист-політик»:
Олексій Гончарук
Сергій Алєксєєв
Олег Макаров
«Кращий in-house lawyer»:
Артур Резнік
«Захист бізнесу»:
Антон Лященко
Вадим Іванін
Олександр Тананакін
«Кращий юрист-законотворець»:
Руслан Сидорович
Валерій Карпунцов
Данило Гетьманцев
«Краща програма в соцмережах про юристів»:
Відповідно до, згідно з на UMN (Дмитро Гадомський, Егор Желтухін)
M-Loйер (Яна Собко)
«Кращий юрист-митець»:
Семен Ханін
Володимир Віхляєв
Наталія Пліса
Олаксандр Черних
Катерина Власюк
Інна Мокіна
«Кращий проект Асоціації адвокатів України»:
Жіночий клуб (Катерина Власюк)
«Кращий автор»:
Михайло Кочеров, IBS Legal Services
«Кращий юрист-науковець»:
Наталія Кузнєцова
Олена Можайкіна
Олена Костюченко
Олександр Дроздов
Аліна Бірюкова
Кирил Легких
Радміла Гревцова
«Кращий юрист-суспільний діяч»:
Олександра Сасіна
Олександр Водянніков
Наталія Петрова
Сергій Ткаченко
«Краща ТВ-програма на юридичну тематику»:
ДокаZ (Олексій Шевчук)
Контролер (Ярослав Куц)
Один за всіх (Михайло Присяжнюк)
Законні підстави (Денис Пономаренко)
Deadline (Cергій Саченко)
«За вагомий внесок в розвиток ААУ»:
Ольга Дмитрієва
«Кращий комітет Асоціації адвокатів України»:
Комітет з сімейного права (Катерина Власюк)
«Краще відділення Асоціації адвокатів України»:
Одеське відділення (Денис Пономаренко)
Львівське відділення (Андрій Богуцький)
Видання «Закон і Бізнес», що виступає генеральним правовим медіа партнером, випустить друкований спецвипуск, в якому розповість про кожного переможця.
Визнання в юридичній спільноті – must have сьогодення, як для компаній чи об'єднань, так і для особистостей. Виконуючи свої обов'язки, адвокат не очікує овацій чи нагород, маючи на меті реалізувати своє покликання – захистити клієнта. Втім, правове поле країни залежить від кожного учасника, а тому важливо ділитися досвідом, набутим за рік кропіткої праці з колегами. Адже саме оцінка успіхів та значущості практики адвокатів, аналіз здобутків за останній рік допомагають усвідомити вектор розвитку в країні та виокремити кращих представників професії.
Адвокат года 2019. Кликните на изображение, чтобы просмотреть фото церемонии награждения победителей.
Материалы по теме
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!