РСУ запланировала провести собеседования с кандидатами на должность судьи КС 15-16 августа.
Заседания Ради судей Украины во время которого будут проводиться собеседования с кандидатами на должность судьи Конституционного Суда Украины состоится 15 августа в 9:30 и 16 августа в 10:00 в помещении Государственной судебной администрации Украины (ул. Липская, 18/5, г. Киев) , передает «ЗиБ» со ссылкой на РСУ.
В ходе заседания члены РСУ проведут собеседования и примут рекомендации на должность судьи Конституционного Суда.
15 августа будут проходить собеседование следующие кандидаты на должность судьи КСУ:
Бабенко Костянтин Анатолійович—суддя Київського апеляційного адміністративного суду;
Бойко Андрій Михайлович—тимчасово не працює;
Беляневич Вадим Едуардович—адвокат;
Бурлак Галина Іванівна—суддя Теофіпольського районного суду Хмельницької області;
Гєрцик Ростислав Валерійович—суддя Донецького апеляційного суду;
Грищук Оксана Вікторівна—професор кафедри теорії та філософії права Львівського національного університету ім. Івана Франка;
Денисенко Наталія Миколаївна—головний консультант науково—аналітичного відділу Конституційного Суду України;
Дмитрик Ольга Олександрівна—професор кафедри фінансового права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;
Епель Оксана Володимирівна—суддя Шостого апеляційного адміністративного суду;
Євграфова Єлизавета Павлівна—суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ;
Коровайко Олександр Іванович—голова Херсонського апеляційного суду;
Короткевич Микола Євгенович—суддя Верховного Суду України;
Любченко Павло Миколайович—професор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;
Нев’ядомський Денис Володимирович—суддя Київського районного суду міста Харкова у відставці;
Огурцов Олексій Петрович—суддя Окружного адміністративного суду міста Києва;
Пристромко Максим Петрович—фізична особа – підприємець;
Прокопенко Олександр Борисович—суддя Верховного Суду;
Піддубний Олексій Юрійович—завідувач кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України;
Рунов Володимир Юрійович—суддя Сумського апеляційного суду;
Савчин Михайло Васильович—професор Ужгородського національного університету;
Сащенко Ігор Сергійович—суддя Харківського апеляційного суду;
Ситнік Олена Миколаївна—суддя Верховного Суду;
Савуляк Роман Васильович—суддя Львівського апеляційного суду;
Юровська Галина Валентинівна—суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці.
На следующий день 16 августа вызываются для проведения собеседований следующие кандидаты:
Тагієв Садіг Рза огли—суддя Апеляційного суду Чернігівської області у відставці;
Ткач Олександра Іванівна—суддя Тернопільського апеляційного суду;
Ткачук Олег Степанович—суддя Верховного Суду;
Ткаченко Олександр Васильович—суддя господарського суду Миколаївської області;
Філюк Петро Тодосьович—голова Волинського апеляційного суду;
Хаустова Тетяна Анатоліївна—суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області;
Цвіркун Юрій Іванович—суддя Вищого адміністративного суду України;
Ціленко Валерій Анатолійович—голова господарського суду Полтавської області;
Яцина Віктор Борисович—суддя Харківського апеляційного суду.
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!