Высший совет правосудия постановил внести представление Президенту о назначении 80 судеи в местные суды. При этом ВСП перенес рассмотрение вопроса относительно 13 кандидатов.
Как сообщили изданию «Закон и Бизнес», согласно решения, принятого на заседании ВСП, Президенту направят представление на назначение:
1. Коткова Олександра Васильовича – на посаду судді господарського суду міста Києва;
2. Метелешко Оксани Василівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва;
3. Войціховського Віталія Антоновича – на посаду судді господарського суду Волинської області;
4. Гнисюка Сергія Дмитровича – на посаду судді господарського суду Житомирської області;
5. Костецького Назара Володимировича – на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду;
6. Мандзія Олексія Петровича – на посаду судді Тернопільського окружного адміністративного суду;
7. Медяної Юлії Валеріївни – на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області;
8. Петренка Володимира Сергійовича – на посаду судді Київського районного суду міста Одеси;
9. Просалової Ольги Михайлівни – на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва;
10. Черевка Сергія Павловича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
11. Драного Владислава Вікторовича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Кіровограда;
12. Дубровної Валентини Анатоліївни – на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду;
13. Дяченка Віктора Григоровича – на посаду судді Суворовського районного суду міста Одеси;
14. Ейвазової Аіди Рафіківни – на посаду судді господарського суду Київської області;
15. Ковальової Ангеліни Борисівни – на посаду судді Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
16. Лавренчук Ольги Володимирівни – на посаду судді Житомирського окружного адміністративного суду;
17. Скільського Івана Ігоровича – на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
18. Тинка Олександра Сергійовича – на посаду судді господарського суду Чернівецької області;
19. Шимон Людмили Сергіївни – на посаду судді Корольовського районного суду міста Житомира;
20. Білик Інни Анатоліївни – на посаду судді Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська;
21. Буряк Ірини Володимирівни – на посаду судді Донецького окружного адміністративного суду;
22. Войтенко Тетяни Віталіївни – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
23. Грицюка Петра Петровича – на посаду судді Івано-Франківського окружного адміністративного суду;
24. Іванченкової Ольги Миколаївни – на посаду судді господарського суду міста Києва;
25. Каленюк Жанни Василівни – на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду;
26. Картавцевої Юлії Валеріївни – на посаду судді господарського суду міста Києва;
27. Комара Павла Анатолійовича – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
28. Крутько Олени Василівни – на посаду судді Львівського окружного адміністративного суду;
29. Кучеренко Оксани Іванівни – на посаду судді господарського суду Черкаської області;
30. Лилака Тараса Дмитровича – на посаду судді господарського суду Київської області;
31. Петрюченко Мирослави Іванівни – на посаду судді Іллічівського міського суду Одеської області;
32. Сеніна Вадима Юрійовича – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;
33. Файчак Віри Олександрівни – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
34. Федорової Оксани Федорівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Львова;
35. Фурсової Світлани Миколаївни – на посаду судді господарського суду Донецької області;
36. Дмитрієвої Марії Михайлівни – на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
37. Матвійчука Сергія Панасовича – на посаду судді Шацького районного суду Волинської області;
38. Михайлова Олександра Олександровича – на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду;
39. Мозгового Володимира Борисовича – на посаду судді Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області;
40. Пилип’юк Галини Миколаївни – на посаду судді Залізничного районного суду міста Львова;
41. Царапори Олександра Петровича – на посаду судді Немирівського районного суду Вінницької області;
42. Бойка Олександра Михайловича – на посаду судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області;
43. Варакіної Наталії Борисівни – на посаду судді Кіровського районного суду міста Кіровограда;
44. Штогуна Олександра Сергійовича – на посаду судді Рівненського районного суду Рівненської області;
45. Кавлак Інесси Павлівни – на посаду судді господарського суду Івано-Франківської області;
46. Марущака Іллі Васильовича – на посаду судді господарського суду Чернівецької області;
47. Первушина Юрія Юрійовича – на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області;
48. Томчука Андрія Валерійовича – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
49. Гребенюка Володимира Володимировича – на посаду судді Подільського районного суду міста Києва;
50. Кондратенко Олени Олександрівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
51. Лейби Максима Олександровича – на посаду судді господарського суду Донецької області;
52. Мовчана Дмитра Валентиновича – на посаду судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;
53. Савченко Людмили Іванівни – на посаду судді Октябрського районного суду міста Полтави;
54. Ткаченка Андрія Володимировича – на посаду судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
55. Холода Романа Сергійовича – на посаду судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
56. Бесараб Наталії Володимирівни – на посаду судді Лисянського районного суду Черкаської області;
57. Зінкіна Володимира Івановича – на посаду судді Таращанського районного суду Київської області;
58. Болейка Андрія Петровича – на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира;
59. Кабанячого Юрія Володимировича – на посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області;
60. Калько Олександра Сергійовича – на посаду судді Київського районного суду міста Полтави;
61. Білостоцького Олега Вікторовича – на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду;
62. Волдінера Фелікса Арнольдовича – на посаду судді Волинського окружного адміністративного суду;
63. Притуляк Інни Олександрівни – на посаду судді Заводського районного суду міста Миколаєва;
64. Рима Тараса Ярославовича – на посаду судді господарського суду Львівської області;
65. Алексєєва Андрія Павловича – на посаду судді господарського суду Миколаївської області;
66. Глазька Сергія Михайловича – на посаду судді Сумського окружного адміністративного суду;
67. Дуди Олександра Олександровича – на посаду судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
68. Єршової Лариси Сергіївни – на посаду судді Приморського районного суду міста Одеси;
69. Зотько Тетяни Анатоліївни – на посаду судді Деснянського районного суду міста Києва;
70. Кирилюк Тетяни Юріївни – на посаду судді господарського суду міста Києва;
71. Ковбій Олени Василівни – на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду;
72. Комнацького Олега Володимировича – на посаду судді Богунського районного суду міста Житомира;
73. Кравченко Ольги Юріївни – на посаду судді Краматорського міського суду Донецької області;
74. Костюк Уляни Ігорівни – на посаду судді Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області;
75. Лисенко Вікторії Іванівни – на посаду судді Київського окружного адміністративного суду;
76. Мирончук Ніни Василівни – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси;
77. Морської Галини Михайлівни – на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду;
78. Нора Назарія Васильовича – на посаду судді Личаківського районного суду міста Львова;
79. Попової Вікторії Олександрівни – на посаду судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова;
80. Романенко Альбіни Василівни – на посаду судді господарського суду Чернігівської області.
Отложено рассмотрение вопроса о внесении представления на назначение:
1. Купіної Марини Анатоліївни – на посаду судді Дзержинського районного суду міста Харкова;
2. Фролової Ірини Вікторівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
3. Кабакової Віти Григорівни – на посаду судді господарського суду Кіровоградської області;
4. Свентуха Віталія Михайловича – на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду;
5. Головка Андрія Богдановича – на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду;
6. Костенко Ганни Володимирівни – на посаду судді Полтавського окружного адміністративного суду;
7. Гомельчука Сергія Васильовича – на посаду судді Херсонського окружного адміністративного суду;
8. Любченко Марії Олександрівни – на посаду судді господарського суду міста Києва;
9. Попович Ірини Миколаївни – на посаду судді господарського суду Харківської області;
10. Рожкової Олени Станіславівни – на посаду судді Корольовського районного суду міста Житомира;
11. Антонюк Марини Станіславівни – на посаду судді Шевченківського районного суду міста Києва;
12. Зайця Дмитра Григоровича – на посаду судді господарського суду Київської області;
13. Зелінської Марії Борисівни – на посаду судді Солом’янського районного суду міста Києва;
14. Крижановського Олега Валентиновича – на посаду судді Малиновського районного суду міста Одеси.
Материалы по теме
Комментарии
К статье не оставили пока что ни одного комментария. Напишите свой — и будете первым!